Olay yaratan görüntülere ilk açıklama!

Şarkıcı Sıla önceki akşam adını MasterChef yarışmasıyla duyuran Hazer Amani ile birlikte Beşiktaş’ta görüntülendi. Olay yaratan görüntülerin ardından Hazer Amani açıklamalarda bulundu.

Magazin

Olay yaratan görüntülere ilk açıklama! Şarkıcı Sıla önceki akşam adını MasterChef yarışmasıyla duyuran Hazer Amani ile birlikte Beşiktaş’ta görüntülendi. Otomobilin içindeki sarmaş dolaş halleri dikkat çeken Sıla ve Hazer Amani patlayan flaşlara aldırmadı. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan ikili Sıla’nın Nişantaşı’ndaki evine gitti. Sıla'nın ayakta durmakta zorlandığı görüldü.

İLK AÇIKLAMA GELDİ!

Görüntülerin basına yansımasının ardından ilk açıklama Hazer Amani'den geldi. Evli olan şef konuyla ilgili şu sözleri söyledi:

"Sıla'yla bir proje hakkında birbirimize destek olmak için bir araya geldik. Şu anda açıklayamıyorum ama yakında projenin detayları ortaya çıkar. Siz de o zaman öğrenirsiniz.

O gün Sıla'nın evine gitmedim. Beni Bomonti'ye bıraktılar. Eşimle aramda bir sorun yok. Eşimle Sıla'nın daha önceden her hangi bir tanışıklığı yok"

SILA İLE HAZER ARMANİ DÜN GECCE BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: