OLAYLI YARIŞMADA TAÇ EVA’NIN OLDU!

Dünya Medeniyetler Kraliçesi yarışması arkasında birçok dedikodu bırakarak sona erdi. Yapılan oylama sonucunda Hollandalı güzel Eva Van Binsbergen kraliçe seçildi

Magazin

OLAYLI YARIŞMADA TAÇ EVA’NIN OLDU! Ünlü organizatör Süha Özgermi tarafından düzenlenen Türkçesi 'Dünya Medeniyetler Kraliçesi' olan 'Miss Civilization Of The World' yarışması, arkasından birçok dedikodu bırakarak nihayet sona erdi. Yapılan oylama sonucunda Hollandalı güzel Eva Van Binsbergen kraliçe seçildi. Hollandalı güzel daha tacın tadını çıkarmadan kuliste giyinirken ŞOK objektiflerine yakalandı. Büyük Külüp’te önce gecce saat 20.00’da başlaması planlanan 'Miss Civilization Of The World' Onursal Başkan Süha Özgermi, Organizasyon Başkanı Ayhan Işıklı, Galatasaray eski Başkanı Alp Yalmaz, Fashion TV Genel Müdürü Enis Onat’ın dışında jüri üyelerinin çoğunun gelmemesi ve konukların beklenenden az olması nedeniyle saat 21.00’a alındı. Ancak, yine bazı jüri üyeleri ve konuklar gelmeyince yarışma bu kez saat 22.00’a alındı. Nihayet saat 22.00’a jüri üyelerinden şarkıcı Tuğba Ekinci ve diğer jüri üyeleri gelince yarışmaya geçildi. Ancak, bu düzensizlikler nedeniyle ismi açıklanmayan ve defile yapması planlanan iki sponsor firma öfkelenerek elbiselerini valizlere koyarak yarışmaya terk ettiler. Güzeller ise yarışmanın başlamasını saatlerce ve üşüyerek beklediler.. 'Miss Civilization Of The World' yarışması finaline bir elbise ve bir mayo firmasının mini defilesi başlandı. Ozan Orhan, Tuğba Ekinci ve Ferman Toprak yarışmaya minik konserlerle renk kattılar. Hemen ardından ise jüri üyelerinin oyları toplandı ve finale kalan ilk dört açıklandı. Fakat bu kez bazı ülke temsilcileri jürinin önünde güzellerle ilgili hiçbir bilgi, belge ve numara bulunmadan yapılan oylamayı protesto ettiler. Nihayet yapılan oylama sonucunda yılan hikayesine dönen İngilizce adı 'Miss Civilization Of The World' olan 'Dünya Medeniyetler Kraliçesi' ilk dört açıklandı. Yapılan oylama sonucunda Hollandalı güzel Eva Van Binsbergen kraliçelik tacını takarken, ikinciliği Finlandiya’dan Anna Pohtimo, üçüncülüğü Türk güzel Ece Ekren, dördüncülüğü ise İngiltere güzeli Kimberley Marren elde etti. Hollandalı güzel Eva Van Binsbergen, daha tacın tadını çıkarmadan kuliste giyinirken şok objektiflere yakalandı. Bir anda peş peşe patlayan flaşlardan ne ye uğradığı şaşıran Eva, kendini sandalyenin üzerine zor attı ve çıplak yakalanmamak için dakikalarca direndi..

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: