Olcayto Ahmet Tuğsuz ile rock gecceleri!

"Buzda Dans" ve "Şarkı Söylemek Lazım" adlı yarışma programlarında jüri üyesi olarak da izlediğimiz besteci ve söz yazarı Olcayto Ahmet Tuğsuz yeni kurduğu rock grubu PERVANE ile 18 Ocak 2013 Cuma günü Ortaköy JC’S de (İstanbul Jazz Center) sahne alıyor.

Kültür-Sanat

Olcayto Ahmet Tuğsuz ile rock gecceleri! PERVANE bu konserde ağırlıklı olarak Olcayto Ahmet Tuğsuz bestelerine yer verecek olmakla beraber Rolling Stones, Beatles, Jimi Hendrix, Steppenwolf, Shocking Blues gibi 60’lı yılların ünlü rock gruplarının bazı cover parçalarını da seslendirecek.

PERVANE; Olcayto Ahmet Tuğsuz ( Gitar ve Solist ), Deniz Tuzcuoğlu (Lead Gitar ve Geri Vokaller), Burak Tozkoparan (Davul) ve Eda Kulakaç (Bas Gitar)'dan oluşuyor.

Gurubun kuruluşu da ilginç çünkü Eda Kulakaç ve Burak Tozkoparan, Olcayto Ahmet Tuğsuz ve Deniz Tuzcuoğlu’nun Jüri Üyesi olarak görev yaptıkları Vodafone Liselerarası Müzik Yarışması’nda yarışmacı olarak dikkatlerini çeken ve gruba davet ettikleri iki genç isim.

Türkiye’nin Naciye, Leyla, Hani, Dünya, Total Disguise gibi şarkıları ile tanıdığı ülkemizin önde gelen bestecilerinden biri olan Olcayto Ahmet Tuğsuz da yıllar sonra asıl tutkusu olan rock besteleri ile müzik severlerin karşısına çıkıyor.

PERVANE tüm rock ve kaliteli müzik severleri 18 Ocak 2013 Cuma günü Ortaköy JC’S’e ( İstanbul Jazz Center ) bekliyorlar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: