'ÖLENE KADAR KOCAMLAYIM!'

Bir deterjan firmasının reklamlarında boy göstermeye hazırlanan Pınar Altuğ, magazin ünlülerinin boşanmasına çok üzüldüğünü söyledi ve ekledi: En büyük arzum ölene dek kocamın yanında olmak!

Magazin

'ÖLENE KADAR KOCAMLAYIM!' Bir deterjan firmasının reklam filmi için kamera karşısına geçen sunucu Pınar Altuğ, rol aldığı reklam filmlerini gazetecilerle birlikte izledi. Altuğ, çekim boyunca, kızı ve eşi Yağmur Atacan'ın yanında olduğunu kendisini hiç yalnız bırakmadıklarını söyledi.

Reklam filmi için 'Ailem göz önünde olmasa bile işin içindeydi' diyen Altuğ, şöyle konuştu: "Beni ben yapan kızım ve kocam... Bana hiçbir zaman kızım Su ile ilgili teklif gelmedi. Zaten bu tarz tekliflere de açık değiliz. Bana gelen hiçbir projede Su yer alamaz. Arzu eden olursa, benimle ve babasıyla çalışabilirsiniz diyorum ve konu kapanıyor. Bu, teklif ve para üzerine konuşulacak bir konu değil. Su, zaten medya önünde olan bir bebek... Onun para kazanmaya gerçekten hiç ihtiyacı yok! Biz zaten anne ve babası olarak elimizden geleni yapıyoruz. Reklam setleri de genelde çok zor geçiyor. Ama buna rağmen ben, bu reklam filmiyle en konforlu çekimlerinden birini yaptım."

Son dönemlerde magazin camiasında art arda gelen boşanma haberlerine çok üzüldüğünü belirten ünlü sunucu, "Genelleme yapmak istemem. Hepimiz birbirimizden farklıyız ama kimse boşanmak için evlenmiyor. Hiçbirimiz ayrılmak için böyle bir yola çıkmıyoruz. En büyük arzum ölene kadar kocamın yanında olmak" dedi. Şu an hali hazırda bir projeyle uğraşmadığını da söyleyen Altuğ, "Yazın yoğun olacağım" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: