"ÖLENE KADAR SAHNEDE OLMAK İSTİYORUM"

Kırk yaşına basan ünlü şarkıcı Sibel Can, her sene olduğu gibi bu sene de yaş gününü sahnede kutladı

Magazin

"ÖLENE KADAR SAHNEDE OLMAK İSTİYORUM" Duygu dolu anlar yaşayan Can, “Ölene kadar sahnede olmak ve şarkı okumak istiyorum'' dedi.

Antalya Sueno Otel'de sahne alan Sibel Can, 40. yaş gününü sahnede pasta keserek kutladı. Duygusal olduğu her halinden belli olan Can, “Ölene kadar sahnede olmak ve beni sevenlere şarkı okumak istiyorum'' dedi. Son zamanlarda yaşadığı sıkıntılardan dolayı repertuvarını da değiştiren güzel sanatçı, Orhan Gencebay'ın 'Tanrı'ya Feryat' adlı şarkısını söyleyerek tümtatilcilere duygu dolu anlar yaşattı. Sürpriz doğumgünü pastasını kesen ünlü sanatçı, programının sonunda oteldeki balayı çiftlerini sahneye çağırarak, 'Aşkımız İçin' şarkısını söyledi. Antalya'nın sıcağında hayli zor saatler yaşayan ünlü şarkıcı, “Bu ne sıcak üstümü başımı yırtacağım” diyerek herkesi güldürdü.

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PASTASI
Sibel Can, yeni yaşını izleyicilerle kutladı. Sahneye getirilen pastayı görünce heyecanlanan Can, dilek tutarak pastasını alkışlar eşliğinde kesti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: