OLİMPİYATLARDA SEKS SKANDALI!

Eski bir İngiliz atlet tarafından kaleme alınan Gizli Olimpiyatçı (The Secret Olympian: The Inside Story of the Olympic Experience) kitabı, 27 Temmuz'da başlayacak oyunlar öncesinde sansasyon yarattı..

Magazin

OLİMPİYATLARDA SEKS SKANDALI! 27 Temmuz'da Londra'da başlayacak Yaz Olimpiyatları öncesinde piyasaya sürülen kitapta, sporcuların antreman yaptığı Olimpiyat köylerinde bol miktarda içki ve prezervatif dağıtıldığı iddia ediliyor.

Gerçek kimliğini gizli tutan ve Anon takma adını kullanan yazara göre, 2000 yılında Sydney'de düzenlenen Yaz Olimpiyatlarında atletlere 70 bin kondom dağıtılmış ve bunların hepsi bir hafatada tüketilmiş.

Olimpiyat köylerinde içki ve uyuşturucunun yasak olmasına rağmen, su şişelerinde gizlice içki, esrar ve doping dağıtıldığını iddia eden yazar, 2008 Beijing olimpiyatlarında sekiz altın madalya kazanan yüzücü Michael Phelps'in esrar içerken yakalanmasını örnek gösterdi.

Yazara göre, ülkelere ait pavyonların birbirinden ayrıldığı Olimpiyat köylerinde özellikle ABD'ye ayrılan bölge içinde ücretsiz içki, fast food ve sınırsız sayıda prezervatif dağıtılıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: