‘Ölümlü Dünya’ için bir araya geldiler!

Başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı ‘TAFF’ yapımı, yılın iddialı komedi ve aksiyon filmi ‘Ölümlü Dünya’nın özel gösterimi dün akşam Etiler Alkent Wings Cinecity Sinemalarında gerçekleşti.

Magazin

‘Ölümlü Dünya’ için bir araya geldiler! Ünlü İsimler Bir Arada

Film ekibinin tam kadro katıldığı özel gösteriminde, Hazal Kaya, Ozan Güven, Murat Cemcir, Özgür Çevik, Ömer Faruk Sorak, Aylin Kontente, Uraz-Melis Kaygılaroglu, Damla Colbay, Erdem Yener, Emre Karayel, Bülent Emrah Parlak, Ali Sunal, Öykü Karayel, Can Bonomo, Serkan Keskin ve Serdar Akar ve Mehmet Erdem gibi bir çok ünlü isim bir araya geldi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

26 Ocak'ta Vizyonda

26 Ocak Cuma günü seyirciyle buluşacak olan ‘Ölümlü Dünya’nın yönetmen koltuğuna Ali Atay otururken, senaryosunu ise Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel kaleme aldı.

Özel gösterim sonrası Etiler'de bir restoranda gerçekleştirilen partide basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü isimler ‘Ölümlü Dünya’ ile ilgili olarak:

Ömer Faruk Sorak, ' 2. G.O.R.A. oldu diyebilirim'

Çok beğendim. Bu yıl Türk sineması gerçekten güzel ve o kadar iyi bir yere gidiyor ki gerçekten Ölümlü Dünya konulan son nokta oldu. Mizah anlayışına, sinematografisine, oyunculuklarına, her şeyine hayran oldum. Yeni bir film daha kazandık. 2. G.O.R.A. oldu diyebilirim.

Ozan Güven 'İnsanların Hayallerini Gerçekleştirdiği Şahane Bir Film'

Rejisiyle, oyunculuk anlayışıyla, senaryosuylamis gibi bir film olmuş.. insanların hayallerini gerçekleştirmesi çok güzel, şahane bir film.

Hazal Kaya ' Ali'yle gurur duyuyorum'

İlk defa izledim. o kadar şahane bir film olmuş ki, Ali'yle gurur duyuyorum

Can Bonomo 'Herkese tavsiye ediyorum'

Uzun süredir en çok beklediğim Türk filmiydi. Oyuncuların hepsi harika oyuncular, Ali Atay harika bir yönetmen.. İkinci filmi olmasına rağmen muhteşem kurtarmış filmi. Beklediğimden çok daha muazzam bir film gördüm. Herkese tavsiye ediyorum.

Bülent Parlak 'İyi film izlemek çok keyifliydi'

İyi film izlemek gerçekten çok keyifli ama iyi komedi izlemek çok başka bir şey. Yazarı, yönetmeni, oyuncularını tebrik ediyorum. Her şey çok güzeldi, çok güldüm.

Emre Karayel 'Türk sinemasında yerini almış bir proje'

Çok güzel olmuş gerçekten emeği geçen tüm arkadaşlarımı eline sağlık. senaryo muhteşem, çekimler muhteşem,oyunculuklar şahane ve Türk sinemasında yerini almış bir projedir, bayıldım.

Damla Sönmez 'Oyuncuları teker teker izlemek çok keyifli'

Çok eğlendik çok keyifli bir film olmuş. Oyuncuları teker teker izlemek çok zevkli. Umarım gişesi çok başarılı bir film olur.

Murat Cemcir 'Şu ana kadar izlediğim en iyi aksiyon ve komedi filmi'

Çok güzel bir film olmuş.Çok güzel bir senaryo, çok komik. Ali kendisi oynamamış ama müthiş bir yönetmenlik yapmış. Şu ana kadar izlemiş olduğum en iyi aksiyon komedi filmi.Herkes çok iyi oynamış.

Ali Sunal 'Bu tarz filmlere ihtiyacımız var'

Gerçekten çok değişik bir deneme olmuş. Bu tarz filmlere ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Çok eğlendim. Herkesin ellerine sağlık, şahaneydi. Çok beğendim.

Bunlarda ilginizi çekebilir: