'Ölümlü Dünya'nın galası yapıldı!

Merakla beklenen komedi ve aksiyon filmi "Ölümlü Dünya"nın galası yapıldı. Galaya filmin oyuncularının yanı sıra çok sayıda ünlü isim katıldı.

Magazin

'Ölümlü Dünya'nın galası yapıldı! Başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür'ün paylaştığı "Ölümlü Dünya"nın galası yapıldı. Galaya filmin oyuncularının yanı sıra Ozan Güven, Uraz Kaygılaroğlu, Onur Buldu, Bülent Parlak, Can Bonomo, Öykü Karayel, Damla Sönmez, Ushan Çakır, Erdem Yener, Damla Colbay gibi çok sayıda ünlü isim katıldı. Hazal Kaya, filmin yönetmeni sevgilisi Ali Atay'ın galada yalnız bırakmadı. Yönetmenliğini Ali Atay'ın, senaryosunu Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel'in kaleme aldığı TAFF imzalı film, 26 Ocak'ta vizyona girecek.

'ÖLÜMLÜ DÜNYA' HİKAYE
'Nesillerdir Haydarpaşa Garı'nda Anadolu Tat Lokantası'nı işleten Mermer Ailesi, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanların durumları biraz karışıktır. Bu ailenin, uzun zamandır gizledikleri bir de sırları vardır. Bu sır, her ne pahasına olursa olsun açığa çıkmaması gerekmektedir.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: