ÖLÜYORUM DİYE SON ŞARKIMI YAPTIM!

Berrin Şeker Civil'in program tanıtımı için şarkı yapan ve klibinde oynayan Hande Yener, 10 gün önce domuz gribi olduğunu söyledi: Ölüyorum diye son şarkımı yapıp, okudum!

Magazin

ÖLÜYORUM DİYE SON ŞARKIMI YAPTIM! Hande Yener, 'Berrin'le Gecenin Rengi' adlı programı sunan yakın arkadaşı Berrin Şeker Civil'in yeni sezon programının jenerik müziğini yaptı. Jeneriğin sözlerini yazıp besteleyen ve Civil ile birlikte klibinde oynayan Yener, çekimler sırasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bayramda bir otelde vereceği konserin domuz gribi yüzünden iptal olduğunu söyleyen Yener, "Konser maskeli mi olacak?' gibi sorular soruldu, bu kaygılardan dolayı konseri iptal ettik. Hepimiz için aynı tehlike var. İnsanlar o kalabalıkta dört-beş gün aynı ortamda tatil yapmak istememiş. Gayet normal diye düşünüyorum" dedi.

EV KADINI RUHLAR VAR

Kendisinin de 10 gün önce domuz gribi olduğunun altını çizen şarkıcı, yaşadığı korkuyu şöyle anlattı: "Korktum tabii 'acaba gidiyor muyuz?' falan diye. Ölüyorum diye son şarkımı yaptım, stüdyoya girip okudum, 'ölürsem Michael Jackson gibi son şarkım kalsın' dedim. Ama şimdilik iyiyim. Umarım bu virüs dalgası daha çok yayılmaz. Açıkçası aralık ve ocak ayından korkuyorum." Berrin Şeker Civil'i de öven Yener, isim vermeden bazı televizyon programcılarına da şu sözlerle göndermede bulundu: "Berrin herhangi bir televizyoncu değil. Bu işi yapmak isteyenler genelde ev kadını ruhuna sahip oluyor. Onlar televizyona yakışmıyorlar. Mesela yayın öncesi neler yapılacağını konuşursunuz, yayında bambaşka davranırlar. Bunları hep yaşıyoruz. Programlarına konuk edene kadar ellerinden geleni yapıyorlar. İsim vermek istemiyorum, yoksa sonra beni taşa tutarlar."

BENİ HİÇ BEKLETMEDİ
Hande Yener'in programı için şarkı yazmasından son derece mutlu olduğunu belirten Berrin Şeker Civil ise "Hande'yi aradım ama tereddütlerim vardı. Herkes yapmaz bunu, Hande hemen, 'Şekerim ayıpsın, hallederiz' deyince çok şaşırdım. Beni hiç bekletmedi. Şarkıyı üç günde yazdı, dört günde okudu. Domuz gribi olduğu zaman stüdyodaydı" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: