ÖMÜR GEDİK, KEDİ KADIN OLDU!

Ömür Gedik, tüm gelirini hayvan barınaklarının iyileştirilmesi için kullanacağı ‘Hop Dedik Orda Kal’ adlı single çalişmasinin fotoğraf çekimlerinde ‘Kedi Kadın’ oldu.

Magazin

ÖMÜR GEDİK, KEDİ KADIN OLDU! Lady Gaga’dan, Madonna’ya kadar dünyaca ünlü pek çok yıldızı giydiren Ezra-Tuğba Çetin’in iki günde hazırladığı gri Catsuit kıyafet, Japon kumaş üzerine altın rengi pulların işlenmesiyle oluşturuldu. Türkiye’nin en ünlü fotoğrafçılardan Tamer Yılmaz’ın objektifinin karşısına geçen Ömür Gedik’in giydiği catsuit kıyafette bir kedinin vücudundaki çizgiler tasvir edildi. Matrix’te Carrie-Anne Moss’un Lara Croft’ta Angelina Jolie’nin, Aeon Flux’ta Charlize Theron’un giydiği catsuit’i Türkiye’de de Ömür Gedik giymiş oldu.


Ömür Gedik’in kedi kadın kıyafetli fotoğraflarının da olacağı Hop Dedik Orda Kal adlı maxi single 17 Mayıs’ta tüm müzik marketlerdeki yerini alacak. Maxi single çalışmanın çıkış şarkısı olan Sezen Aksu imzalı Ömür Gedik-Teoman düeti ‘Portakal’, 13 Mayıs’tan itibaren de ttnet’ten dinlenebilecek. Tüm geliri HAÇİKO Hayvan Hakları Derneği’nin barınaklara yardım kampanyasına aktarılacağı single’da üç parça ve bir remixte Ömür Gedik’e Burak Kut, Teoman ve Halil Sezai Paracıkoğlu eşlik ediyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: