Ömür Gedik'ten yaylım ateşi!

Bülent Ersoy ve Ömür Gedik arasındaki gerilim bitmek bilmiyor. İkili bugün katıldıkları canlı yayınlarda karşı karşıya geldi. Bülent Ersoy, Ömür Gedik'e "Yalancı, yüreksiz, maskesi düştü" derken, yayın sonrası ulaştığımız Ömür Gedik, Ersoy için "Ortada bir zafer kazanmış edasıyla gezen Bülent Ersoy ve kürk giymeyi savunan modacılara karşı fikrim asla değişmedi. Onlar benim için hayvanların canice katledilmesine neden olan vicdan yoksunu insanlar olarak kalmaya devam edecekler" ifadelerini kullandı.

Magazin

Ömür Gedik'ten yaylım ateşi! Bülent Ersoy, Ömür Gedik'in kızı Tayga Gedik'in düğününde giydiği elbisede deve kuşu tüyü kullandığını iddia etmiş ve sonrasında olanlar olmuştu.

Bülent Ersoy ve Ömür Gedik bir canlı yayında karşı karşıya geldi. Ersoy, Gedik'i yalancı ve yüreksiz olmakla suçladı ve maskesinin düştüğünü ifade etti.

Yayın sonrası ulaştığımız Ömür Gedik, deve kuşu tüyü kullanılan elbise giydiği iddiaları hakkında şunları söyledi:

"Elbiseyi aldığım modacı, dün bana elbisedeki tüyün kesinlikle gerçek olmadığını söyledi. Bugün ise olabilir diyor. Kendisiyle ilk kez çalıştım. Elbiseyi bilir kişiye yollayacağım. Eğer tüyler gerçek deve kuşu tüyü çıkarsa da modacı bunu bilmeden bile yapmış olsa dava edeceğim ve sonuna kadar gideceğim."

Ömür Gedik, Bülent Ersoy'la arasında günlerdir süren polemik hakkında ise şöyle konuştu:

"Ortada bir zafer kazanmış edasıyla gezen Bülent Ersoy ve kürk giymeyi savunan modacılara karşı fikrim asla değişmedi. Onlar benim için hayvanların canice katledilmesine neden olan vicdan yoksunu insanlar olarak kalmaya devam edecekler.

Bülent Ersoy beni yalancılıkla suçluyor. Tüyler gerçek olsa dahi ben onları bilerek giymedim. Bu benim yalanım olma modacının yalanı olur."

Ersoy'un kendisini reklam yapmakla suçlaması hakkında da konuşan Gedik, "Kızımın en mutlu gününden, düğününden böyle bir polemik çıktı. Ben o düğünü yaparken böyle bir polemiğin çıkabileceğini hiç düşünmedim. Şu an bana saldırılıyor. Ben kendimi savunmaya çalışıyorum. Reklam yapmak istesem ben saldıran tarafta olurdum" dedi.

Bülent Ersoy'un kendisi hakkında "Yalancı, yüreksiz, maskesi düştü" ifadelerini kullanması üzerine "Dava açmayı düşünüyor musunuz?" sorusunu yönelttiğimiz Gedik, "Bülent Ersoy'a dava açıp açmayacağımı avukatımla değerlendireceğim. Kesin bir şey söyleyemiyorum. İlk olarak modacı hakkında hukuki bir süreç başlatacağım" şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: