Ömür’lük şarkılara "Resim" eklendi!

Ömür Gedik, Ajda Pekkan’dan sevdiğimiz kendi konserlerinde severek söylediği söz ve müziği Serdar Ortaç’a ait olan "Resim’’ şarkısının cover’ını yaptı. “Çerçeve değil resim arıyorum” sözleri ile akıllara kazınan “Resim” için iki ayrı versiyon hazırlanmış.

Kültür-Sanat

Ömür’lük şarkılara "Resim" eklendi! Gedik’e back vokallerde Murat Aziret eşlik ederken, Yalçın Aşan tarafından club versiyonu yapılan şarkının pop rock düzenlemesinde 84 grubunun solisti Tuna Velibaşoğlu’nun imzası var.

Şarkının Ahmet Can Tekin tarafından çekilen aksiyonlu klibinde Ömür Gedik’le birlikte Ukraynalı model Pavel Pokydin ve “Her Senimi Kaybettim” adlı kitabın yazarı oyuncu Eyfel Çoruh da rol aldılar.


Bahçeköy’de çekilen klip için yollar trafiğe kapatıldı ve kovalamacalı ATV sahneleri trafiğe kapalı alanda çekildi. Gedik’in kıyafetleri modacı Derya Çopur tarafından tasarlandı. DMC etiketi ile çıkan “Resim” tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Kurban Bayramında Mersin’de hemen akabinde 16 Ağustos gecesi Bodrum'da sahnede sevilen şarkılarını yorumlayacak olan sanatçı, sonbahar da çıkacağı Türkiye turnesinde başta Ankara, Adana, Gaizantep, Eskişehir, İzmir, Antalya olmak üzere birçok şehirde konserler verecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: