ON NUMARA İLE GELİYOR!

'Çılgın Dershane'nin oyuncuları komedyen Okan Karacan ile manken Seçkin Piriler, '10 Numara' adını verdikleri şov için bir araya geldi.

Magazin

ON NUMARA İLE GELİYOR! Açılış, bayii toplantısı ve tanıtımlara katılacak ikili, iddialı olduklarını söyledi. Projeyle ilgili konuşan Okan Karacan, 'Seçkin Piriler ile uzun yıllardır çalışıyoruz.

Geçen yıl gişe rekorlarına imza atan 'Çılgın Dersane' filmiyle 45 gün boyunca aynı setteydik. Çok keyif aldık. Ekip olarak unutulmaz günler yaşadık. İstanbul'a döndüğümüzde ise 20 yılın öncesi Mehmet Ali Erbil ile Çiğdem Tunç ikilisinin yaptığını günümüze uyarlayan bir proje hazırlamaya karar verdik.

Adını da '10 Numara' koyduk. Şovun içinde fıkralar, atışmalar, konuklara bulaşmalar, şarkı, türkü, dans yani kısacası her şey var' dedi. Seçkin Piriler ise, 'Bu projede yer almam, mankenliği bıraktığım anlamına gelmiyor. Değişik işler yapmak, sunuculuk yönümü geliştirmek, oyunculuğumu sergilemek istedim' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: