ÖNCE DOĞUM BİR AYDA BİKİNİ

Gösteri dünyasının yıldızları kelimenin tam anlamıyla bir mucize gerçekleştirip doğum yaptıktan kısa bir süre sonra incecik olup bikini gyimeyi başarıyorlar. Elbette bu kolay olmuyor ama yine de sonuç kesin zafer. İşte ünlülerin doğum kilolarından kısa sürede kurtulma sırları.

Magazin

ÖNCE DOĞUM BİR AYDA BİKİNİ NICOLE RICHIE

Richie, diyete hamilelik döneminde başladı. Tabi bu davranışı tepki çekti. Seksi yıldız doğumdan bir ay sonra fazla kilolarından kurtuldu.

KERI RUSSELL

Daha hamileyken pilates yapmaya başladı. Oğlu River'ı Haziran 2007'de dünyaya getirdikten sonra yağ, şeker ve tuzu keserek kilo verdi.

KATIE HOLMES

Tom Cruise'un eşi Katie Holmes, fazla kilolarından spor yaparak kurtuldu. Bol bol koşun ünlü yıldız doğumdan kısa bir süre sonra da New York Maratonu'na katıldı.

KATE HUDSON

Oğlu Ryder'ın doğumundan hemen sonra spora başladı. 27 yaşındaki oyuncu bol bol bisiklet sürüp pilates yaparak tam 27 kilo verdi.

JENNIE GARTH

Haftada 3 gün pilates yaparak fazla kilolarından kurtuldu.

CHRISTINA AGUILERA

Oğlu Max Lİron geçen ay dünyaya geldi. Hamileik döneminde yediklerine çok dikkat eden Aguilera, eski formuna bol bol spor yaparak kavuşuyor.

JENNIFER GARNER

Kızı Violet 2005'te doğdu. 36 yaşındaki ünlü oyuncu formuna sörf yaparak kavuştuğunu söylüyor.

JESSICA ALBA

Annesi de kilolu olduğu için ilkgençliğinden bu yana yediklerine dikkat edip sürekli spor yapan Jessica Alba, kızı Honor'a hamileyle o kadar az kilo aldı ki, bebek dünyaya geldikten 1 ay sonra Meksika sahillerinde bikinisiyle denizin tadını çıkarıyordu.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: