ÖNCE GECCE.COM'DA

'Gülben Ergen'le Sürpriz' programının ilk bölümüne konuk olacağı açıklanan Mehmet Ali Erbil, canlı yayına dakikalar kala fikir değiştirdi. Altyazılarda ilk önce Hüsnü Şenlendirici'nin adının geçmesine sinirlenen Erbil, stüdyoyu terk etti.

Magazin

ÖNCE GECCE.COM'DA  Mehmet Ali Erbil, önceki akşam ilk bölümü yayınlanan 'Gülben Ergen'le Sürpriz' programına konuk olacaktı. Ancak stüdyoya kadar gelmesine rağmen, son anda yayına çıkmaktan vazgeçti. Tanıtım altyazılarda kendisinden önce diğer konuk Hüsnü Şenlendirici'nin adının geçmesine sinirlenen Erbil, hışımla orayı terk etti. Program yapımcısı Okan Bayülgen, kendisini yola atarak Erbil'in aracını durdurmak istedi. Ancak bu çabası da sonuç vermedi.

Ünlü şovmenin otomobili üzerine sürmesi nedeniyle Bayülgen yoldan çekilmek zorunda kaldı. Sonrasında da Erbil'in yerine konuk sandalyesine kendisi oturdu. Canlı yayının ardından basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Gülben Ergen, 'Eşi Tuğba'yı ve yapımcısını aradım. Buraya gelirken aracında televizyon izlediğini, ekranda geçen alt yazıda kendi adını Hüsnü Şenlendirici'den sonra görünce programa katılmaktan vazgeçtiğini söylediler. Ondan böyle bir şey beklemezdim' dedi.
Hürriyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: