ÖNCE GECCE.COM'DA BUGÜN GAZETELERDE

Ay sonunda Akaretler Sıraevler’de açılacak olan Joke Perestroyka isimli mekanın tanıtımı için yapılan Naz Elmas’ın da yer aldıgı fotoğraf çekimini bir anlaşmazlık yüzünden çöpe atan Çapamarka ekibi Hollywood prodüksiyonu büyüklüğünde yeni bir çekime imza attı.

Magazin

ÖNCE GECCE.COM'DA BUGÜN GAZETELERDE NAZ GİTTİ TUBA GELDİ AKSİLİKLER BİTMEDİ

Konsepti 'İhtilal' olan Joke Perestroyka'nın çekimlerinde bir çok sinema, reklam filmi ve dizi için plato olarak kullanılan Beykoz Eski Ayakkabı Fabrikasında yapıldı. Çekimde Tuba Unsal ile birlikte yerli ve yabancı 12 manken kullanıldı.

Alem dergisi için özel hazırlanan projenin konsept tasarımı Göktuğ Güngör'e, fotoğrafları Serkan Şedele'ye, stylingi ise Sedat Doğan tarafından yapıldı.

SETTE ALEVLİ TEHLİKE!

16 saat süren çekimlerde iki adet araba, çok sayıda varil ve Molotof kokteyli yakıldı. Çekim sırasında alevler rüzgarın da etkisiyle kontrolden çıkarak büyük bir tehlike yarattı, 50 kişilik ekipte panik çıktı, dört bir yanda çığlıklar yükseldi.

Sette hazır bulunan itfaiye ekibinin müdahalesiyle yangın kısa sürede kontrol altına alınırken fotoğrafçı Serkan Şedele alevlere rağmen çekimlere devam etti.

TUBA ÜNSAL'IN OMZU ÇIKTI, ÜNSAL ACİLE KALDIRILDI

Çekimlerde çıkan aksilikler bununla da bitmedi. Yangından sonra masa sahnesi için Tuğba Ünsal'ın omzuna asılan 25 kiloluk alev makinası, Ünsal'ın omzunu çıkarttı.

Acıdan gözyaşlarına boğulan güzel oyuncu Ünsal sette hazır bekleyen ambülansla hemen hastaneye kaldırıldı.

Peş peşe yaşanan aksilikler yüzünden Tuba Ünsal'lı çekim yarım kaldı. Altı kare sonra fotoğraf çekimine son verildi.

Nisan ayının sonunda Akaretler'de eski Konyalı'nın yerinde açılacak olan Joke Perestroyka daha açılmadan yaptığı Hollywood filmleri tadındaki tanıtım projesiyle ne kadar iddialı olduğunu gösterdi.

İşte çok özel çekimden ilk fotoğraflar sadece gecce.com'da...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: