ÖNCE OKULUM SONRA İŞ VE EŞ

Boğaziçi Üniversitesi'nin yabancı uyruklular için açtığı sınavlara hazırlanan Fahriye Evcen aylardır ders çalışıyor

Magazin

ÖNCE OKULUM SONRA İŞ VE EŞ Yaprak Dökümü' adlı dizide rol alan ve Özcan Deniz'le yaşadığı aşkla magazin gündemine gelen Fahriye Evcen, aylardır Boğaziçi Üniversitesi'nin yabancı uyruklu öğrenciler için açtığı özel üniversite sınavlarına hazırlanıyor.

Şu günlerde Almanya'da ailesinin yanında bulunan Evcen önümüzdeki hafta İstanbul'a gelerek sınavlara girecek. Hakkında Özcan Deniz ile ağustos ayında bir sinema filmi çekeceği ve eylül ayında da evleneceği haberleri çıkan Evcen konuyla ilgili şunları söyledi: "Şu an gündemimde olan tek şey sınavlarım. Boğaziçi Üniversitesi'nin sınavlarını kazanmak istiyorum. Ondan sonra sinema filmi için hazırlıklara başlayacağım. Henüz sadece senaryoyu okudum. Onun dışında bir hazırlık yapmadım."

Özcan Deniz'in ailesinin ısrarı ile birlikteliklerini resmiyete dökmeye karar veren Evcen ve Deniz'in nikah tarihi ise henüz netlik kazanmadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: