Önce "yalan haber" dedi sonra doğruladı!

Meral Kaplan'la kavga ettikleri iddia edilen Seçkin Piriler dün çıkan haberleri yalanlamıştı. Bu sabah ise dün yaptığı açıklamayı düzeltti ve basından özür diledi. Piriler sayfasına "Bizim tartışmamız kardeş kavgası. Her evde olabilen bir tartışmaydı" diye yazdı.

Magazin

Önce "yalan haber" dedi sonra doğruladı! Çok yakın arkadaş, dost olan Seçkin Piriler ile Meral Kaplan'ın saç saça baş başa kavga ettiği yönünde haberler dün basında yer almıştı. Ardından Seçkin Piriler, Instagram hesabından olayı yayınlayan bir açıklama yayınlamıştı. Piriler, sayfasına şöyle yazmıştı:

"Uyandığımdan beri saçma gerçek olmayan bir haber için telefonum çalıyor bu haber büyük bir yalan haberdir gerçek dışıdır. Sadece bizi aramizda güldürür. Bir de haber doğru olsaydı sahilde elbette gazeteciler ya da halk çekerdi değil mi? Burdan bile anlayabilirsiniz haberin yalan olduğunu. İlla bizimle ilgili haber yapmak istiyorsanız güzel haberlerimizi yapın"

Seçkin Piriler'den çıkan haberlere jet yalanlama!

Seçkin Piriler'den çıkan haberlere jet yalanlama!
Dün bu açıklamayı yapan Piriler bu sabah ise açıklamasını düzeltti. Basından özür dileyen Piriler, şu açıklamalarda bulundu:

"Bugün çıkan haberlerle ilgili söylemek istediğim birkaç şey var. Cok büyüsün istemediğimiz için ufak tartişmamizi doğrulamak istemedik. cunku Bizim tartismamiz kardeş kavgası. Her evde olabilen bir tartışmaydi. Dallanip budaklamasini istemiyoruz. Meralle baristik bile aramızda Problem yoktur. Eger bu arada basından arkadaslarimizi bu olayı inkar ettiğimiz için zor durumda biraktiysak özür dileriz."


Seçkin Piriler ile Meral Kaplan Bodrum'da birbirlerine girdiler!

Seçkin Piriler ile Meral Kaplan Bodrum'da birbirlerine girdiler!Seçkin Piriler ile Meral Kaplan'ın tatil keyfi!

Seçkin Piriler ile Meral Kaplan'ın tatil keyfi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: