ÖNDER BEKENSİR, HELİN AVŞAR'A AÇIKLADI!

Önder Bekensir'den çok özel açıklamalar...

Magazin

ÖNDER BEKENSİR, HELİN AVŞAR'A AÇIKLADI! Biri Türkiye'nin en ünlü popstarlarından, diğeri onun yakışıklı sevgilisi. Siz de onların arasında neler oluyor merak ediyor musunuz? Ben her şeyi öğrendim. Üstelik de birinci ağızdan... Önder Bekensir'e Demet Akalın'la neden bir ayrılıp bir barıştıklarını sordum, yanıtı da çok yakıştığı için başlığa taşıdım...

Demet Akalın'ınbir ayrılıp bir barıştığı, hatta bir ara evlendiği sonra boşandığı ama bir türlü kopamadığı büyük aşkı Önder Bekensir'le işletmesini yaptığı Black adlı gece kulübünde buluştuk. Ben sordum, o da hiç sansürlemeden yanıt verdi. Mikrofonlarımız Önder Bekensir'de...

"Demet Akalın'ın sevgilisi Önder Bekensir" diye yazıldığında rahatsız oluyor musunuz?

Ben Demet'ten önce de fazlasıyla yer alıyordum basında. Ama Demet'le beraber bu ilgi arttı tabii... Belki de çok uzun süre Amerika'da yaşadığım için insanların hakkımda ne düşündüklerine takılmam ben.

Uzun süre yurtdışında yaşadınız ve iyi bir eğitim aldınız. Hakkınızda çıkan haberler yerine bunların bilinmesini istemez misiniz?

Söylüyorum aslında. Boğaziçi Üniversitesi'nden sonra, Florida'da Atlantic Üniversitesi'ni bitirdim, orada master yaptım. Türkiye'de "Adam 3 tane üniversite bitirmiş" denilmiyor maalesef. Eskiden vasıfsız insanlarla bir tutmaları dokunuyordu ama artık dışarıya nasıl tepki vereceğimi çok iyi öğrendim. Önceden sinirleniyordum, şimdi sağdan giriyor, soldan çıkıyor, umursamıyorum.

"Demet'in parasını yiyor, Süreyya'yla da o yüzden evlendi" gibi haberlere açıklık getirirseniz...

Doğduğumdan beri hayat standardım hiç değişmedi. Hangi evde yaşıyorsam hâlâ aynı evdeyim. Hangi otomobile biniyorsam hâlâ aynı otomobile biniyorum. O, aile ile alakalı olan bir şey. Böyle düşünebilirler tabii ki, bu Demet'in popstar olmasından kaynaklanan bir şey. Yanında gördükleri herkesi sevgili olarak yazıyorlar bazen.

Benimle de sevgili olduğunuzu yazmışlardı...

Annemle "Sevgili" diye yazıldığımı da biliyorum.

Demet'le kopamıyorsunuz değil mi? Bir kavga ediyorsunuz, bir barışıyorsunuz. Ne var aranızda anlaşamadığınız?

Belki de burçlarla alakalıdır. Ben Yengeç burcuyum. Biz birçok şeyi Demet'in konumundan ötürü göz önünde yaşamak zorunda kaldık.

TV programı yaptınız hatta.

Evet, orada da kavga ettik. Adamları da yarı yolda bıraktık. 13 haftalık programdı, 5. haftada kavga edip bıraktık. Çok ihtiraslı, çok birbirini seven bir çiftiz aslında.

Bu ihtiras mı sizi birbirinize bağlayan şey? Çünkü ayrıldınız, sizin hayatınıza başka biri girdi. Ama olmadı.

Kesinlikle ihtiras. Biz Demet'le beklentilerimiz birbirini tutmadığı için ayrıldık. "Sevgimiz, aşkımız bitti, hadi güle güle" demedik. 2 ay hiçbir yerde gözükmedim, konuşmadım kendimce hayatıma devam ettim.

Twitter'da birbirinize göndermelerde bulunuyordunuz...

Evet sonra ben Twitter hesabımı kapattım. Ama sonra yenisini açtım.

İnsanlar, "Birbirlerine bunları söyledikten sonra nasıl yeniden bir araya gelebilirler?" diye düşünüyor?

Aşk. Konuştuk; inşallah artık birbirimizin beklentilerini karşılayacağız. Bundan sonra ayrılmayı düşünmüyoruz.

Demet Akalın'la genelde nasıl geçiyor gününüz?
Çok eğleniyoruz. Bazen ikimizin de o kadar çok işi oluyor ki, görüşemiyoruz. Demet'le ayrıldığımız dönemde bile ilişkimizi kesmedik. Organizasyonlarda birlikteydik.

'BİRBİRİMİZİ KISKANIYORUZ'

Demet Akalın'ın en sevdiğiniz huyu ne?

Dobra olması.

En sevmediğiniz huyu?

Yine dobra olması, çünkü onun limitini ayarlayamıyor.

En beğendiğinız kadınlar kimler?

Demet Akalın, Hülya Avşar, Natalie Portman. Hülya Avşar, şarap gibi yaşlandıkça güzelleşiyor.

Peki Demet Akalın'la ilişkiniz nasıl başladı?

Bir arkadaş vasıtasıyla. Daha önce Çeşme'de izlemiştim, beğenmiştim. 1 hafta sonra çıkmaya başladık.

Peki ne zaman evlenme teklif ettiniz?

Tanıştıktan 2.5 ay sonra...

En çok hangi özelliği sizi kızdırıyor?

Özel hayatını gizli tutmamasına kızıyorum. Adres gösteriyor. "Konserini yaz tamam da özel hayatını neden yazıyorsun?" diye kızıyordum. Gerçi biraz frenledi.

Çocuk düşünüyor musunuz?

İnşallah. Çocuk olmadan evliliğin bir anlamı yok zaten.

Demet Akalın sizi kıskanıyor mu?

Kıskanıyordur, ben de onu kıskanıyorum. Ama o seviyeyi çok iyi koruyoruz biz.

'ÇALIŞIRKEN İÇKİ KULLANMIYORUM'

Gexceleri çalışan biri olarak kendinize nasıl bakıyorsunuz?

Sistemi oturttum gece 4.5-5 gibi evime gidip uyuyorum. En geç 11 'de kalkıyorum. Spor yapıyorum. Çalışırken içki kullanmıyorum. Çok aktif çalışmadığım zaman, o da haftada 1 ya da 2 gecce içki içiyorum.

İşletmecinin içmemesi gerekiyor öyle mi?

Kesinlikle.

'GAY DENİLECEK SON İNSANIM'

Gay olduğunuz şeklinde haberler çıktı.

Böyle bir şey başıma geldiğinde yanlış bir tepki verdim ben. Türkiye'de böyle bir şey söylenecek son insanım çünkü. "Aşk hayatıma, geçmişime bakın" dedim. Benim gerçekten birçok ilişkim oldu. 17 yaşından itibaren ki, 36 yaşındayım şu anda, birtakım şeyleri çok hızlı yaşadığım bir dönem var hayatımda. Haber yokluğunda, güzel de bir kare yakalanmış, altına komik şeyler yazılıyor. Art niyetli insanlar var maalesef.

'GEcCE İŞLETMECİLİK, GÜNDÜZ ORGANİZASYON YAPIYORUM'

Herkes sizin ne iş yaptığınızı merak ediyor...

Amerika'dan döndükten sonra bir organizasyon şirketi kurdum. Aslında kimyasal tuz üzerine aile şirketimiz var ama orada hiç görev almadım. Gece işletmecilik, gündüz organizasyon yapıyorum.

İyi işletmeci olmanın püf noktası nedir, müşterilerle sürekli iletişim halinde olmak mı?

Tabii ki.. Twitter ve Facebook'ta aktif olmak gerekiyor. Adam sevgilisiyle, eğlenmeye geliyor, para harcıyor. Ona servis vermek lazım. Gerekirse kapıya kadar eşlik ediyorum. Bunlar gocunulacak şeyler değil.

Bir memur sizin mekânınıza gelip eğlenebilir mi?

Bizimki gibi işletmelerin rakamları belli. Locaya oturduğunda 1000-1500 TL'yi gözden çıkarman şart. Memur 700 TL maaş alıyor.

Yani onlara eğlenmek yasak mı?

"Yasak" demeyelim ama her kesimin bütçesine göre eğlenme şekli ayrı. Mesela ben konser organizasyonları da yapıyorum. Biletler 15-25-35 TL. İnsanlar 15 TL'ye gidip Demet Akalın, Sıla, Bengü dinleyebilecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: