ONLAR BAŞKASINA HAYRAN!

Türk halkı onlara bayılıyor. Onlarsa bambaşka isimlere....

Magazin

ONLAR BAŞKASINA HAYRAN! Hülya Avşar 'doğal oynama' tekniğini Meryl Streep'e borçlu olduğunu söylüyor. 'Avrupa Yakası'nın Burhan'ı Engin Günaydın ise Woody Allen fanatiği olduğunu saklamıyor. İşte Türk ünlülerin hayran olduğu isimler:

TUVALLERİNDEKİ RENK ZİHNİMİ AÇIYOR!
Nurgül Yeşilçay için 'efsane' sözcüğünün karşılığı, ünlü İspanyol ressam Salvador Dali. Hayranı olduğu sanatçının eserlerini her gördüğünde büyülendiğini söyleyen Yeşilçay, 'Tuvallerindeki her renk zihnimi açıyor' diyor. Yeşilçay, bir dönem de özel olarak yaptırdığı 'Salvador Dali benim babamdır' yazılı tişörtüyle İstanbul sokaklarda dolaşmıştı.

DEEP PURPLE'LA KENDİNDEN GEÇİYOR
Mesleği oyunculuk olsa da Erkan Petekkaya'nın hayatının en önemli unsurlarından birisi müzik. Klasik müziği çok sevdiğini söyleyen oyuncu, ünlü İngiliz grup Deep Purple'a tam anlamıyla bayılıyor. Onları dinlerken kendisinden geçtiğini belirtiyor.

O DA TAŞRADAN GELİP BÜYÜK İŞLER BAŞARDI!
'Avrupa Yakası'ndaki 'Burhan' karakteriyle 7'den 70'e herkesin sevgilisi olan Engin Günaydın, komedi alanında en çok Peter Seller'ı beğeniyor. Onun filmlerine çok güldüğünü söylüyor. Ancak asıl hayranı olduğu kişi ise Woody Allen. Hatta onu kendisiyle özdeşleştiriyor ve bu beğeninin nedeni şöyle açıklıyor: 'O da benim gibi taşralı. Taşradan New York'a gelip, büyük işler başarmış birisi. Tıpkı benim Tokat'tan gelip İstanbul'da tutunma hikayem gibi...'

BENİM EFSANEM MARLON BRANDO!
Ünlüoyuncu Tamer Karadağlı'nın fanatizm derecesinde beğendiği iki isim var. Bunlardan ilki Marlon Brando. Onun için 'Efsanem' diyor. Bir diğeri ise Robert De Niro... Her iki aktörün tüm filmleri tekrar tekrar izleyip, mimik geliştiriyor. Rapliklerini bile ezberlediği iki devin çok iyi taklitlerini yapabiliyor. Vazgeçilmez filmleri ise şunlar: Marlon Brando'nun 'Baba'sı, Robert De Niro'nun 'Taxi Driver'ı.

DOĞAL OYUNCULUĞUNA ŞAPKA ÇIKARIYORUM
Uzun süredir ekranlarda konuk ağırlayan Hülya Avşar, kendini geliştirmek için sürekli Larry King izlediğini söylüyor. Ünlü şovmenin en beğendiği yönü; aldığı cevabın içinden yeni sorular ve harika espriler çıkarabilmesi... Avşar'ı en çok güldüren isim Bette Midler. Ancak oyunculuk konusunda 'tek geçtiği' kişi Meryl Streep. Nedenini şu sözlerle açıklıyor: Onun doğal oyunculuğu karşısında sadece şapka çıkarıyorum. İzlerken mest oluyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: