ONLAR KADINSA BİZ NEYİZ?

2005 yılında dünyanın en seksi kadını seçilen model Kelly Brook, yapılan araştırmalar sonucu özellikle İngiliz kadınlarının favorisi olduğu ortaya çıktı.

Magazin

ONLAR KADINSA BİZ NEYİZ? Kadınların benzemek istediği ünlüler arasında başı çeken Brook, vücut hatlarıyla hem erkeklerin hem de kadınların hayalini kurduğu bir isim.

Araştırmalar kadınların benzemek istediği diğer ünlü isimleri de şöyle sıralıyor.

*Aktris Cameron Diaz'ınkiler gibi uzun bacaklara sahip olmak isteyen kadınların sayısı azımsanamayacak kadar çok.

*Peki ya Friends dizisiyle ününe ün katan Jennifer Aniston'un neresini beğeniyorlar dersiniz?Fönlü gibi görünen düz her zaman sağlıklı bir görüntü veren Aniston'ın saçları kadınların özendiği saçlardan.

*Yüzüne en çok hayran duyulan kadınların başında ise Hollywood'un en seksi kadınlarından kabul edilen altı çocuk annesi Angelina Jolie geliyor.

*Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue'un poposu ise 'istek listesi'nin olmazsa olmazlarından.

MÜKEMMEL ADAM KİM?
Araştırma sadece beğenilen kadınları değil, mükemmel erkekleri de sorguluyor.Yine Hollywood'un gözde oyuncularını gözünü diken kadınlar, özellikle Brad Pitt ve Johnny Depp'i mükemmele yakın olarak tanımlıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: