ONNO'YLA FIRTINALI BİR AŞK YAŞADIK!

Hamburg konserinde Onno Tunç'la ilişkisini anlatan Aksu 'Güzel bir aşk yaşadık ama Mithatcan için ayrı evlerde oturduk' dedi..

Magazin

ONNO'YLA FIRTINALI BİR AŞK YAŞADIK! Avrupa turnesi kapsamında Almanya'nın Hamburg'da kentinde sahne alan Sezen Aksu, hayranlarını coşturdu. Alsterdorf Sport-Halle salonunu tıklım tıklım dolduran; yaklaşık 5 bin hayranına eski ve yeni şarkılarından bir demet sunan Aksu, konser süresince yaptığı esprilerle de sevenlerine keyifli anlar yaşattı. Danslarıyla sahnede canlı ve enerjik bir performans sergileyen sanatçı, davul eşliğinde Roman oyunu oynayan ve oryantal yapan dansçılarına da eşlik etti. 'Gülümse' şarkısını okurken merhum besteci Onno Tunç ile olan anılarını anlatan sanatçı 'Onno ile çok fırtınalı ve güzel bir aşk yaşadık ama Mithatcan için ayrı evlerde oturuyorduk' dedi. 'Bütün aşklarım fırtınalı oldu zaten' diyen sanatçı Aksu 'Herkese güzel aşklar yaşamasını diliyorum' temennisinde bulundu.

'BÜTÜN ŞARKILAR ŞİFADIR'

Aksu, sahnede zaman zaman şarkı aralarında seyircilere yönelik olarak da 'Şarkılar uzun süre de olsa, kısa süre de olsa bir şifadır. Umarım elim sırtınıza dokunur. Sizinki dokunuyor bana. Siz benim sırtımı sıvazlarsanız, birbirimizi ağırlayıp gideriz. Önce Tanrı'ya sonra sizlere teşekkür etmek istiyorum' dedi. Konseri, sinema oyuncuları Meltem Cumbul, Kıvanç Tatlıtuğ, rejisör Fatih Akın ve tanınmış Alman şarkıcı Udo Lindenberg de izledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: