ONU DÜZENSİZ YAŞAMAK ŞİŞMANLATTI

4 aylık hamile olan ve bebeğinin kız olacağını öğrenen Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ile birlikte isme de karar verdilerini söyledi ve ilk kez açıkladı...

Magazin

ONU DÜZENSİZ YAŞAMAK ŞİŞMANLATTI Bir süre önce evlenen Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ, Kanal D’de Esra Ceyhan’ın programına konuk oldular.

Bebeğinin kız olduğunu söyleyen Pınar Altuğ, bebeklerinin ismini de ’Su’ koymayı düşündüklerini açıkladılar.

Çok heyecanlı oldukları gözlenen çift, bebekleri için 6,5 aylık olana kadar hiç bir eşya almayacaklarını da belirttiler. Bu arada Pınar Altuğ, Yağmur Atacan’ın kendisini hiç yalnız bırakmadığını ve hep el üstünde tuttuğunu anlattı.

Pınar Altuğ, işe Yağmur Atacan’ın da hızla kilo aldığıyla ilgili haberleri de eleştirerek 'Eğer podyuma çıkıyor olsak tabi ki belli bir kiloda olmanız lazım. Ama oyunculuk yaparken de çöp gibi olmanız gerekmiyor. Ben şişmanlatmadım. Onu düzensiz yaşamak şişmanlattı' diye konuştu. Atacan ise Doktorlar dizisinde oynarken ki dönemine atıfta bulunarak 'Doktorken düzensiz yaşıyordum. Bu sene inşallah doktorluğu bıraktık, yaşamı da düzelteceğiz' dedi.

TELEVİZYONGAZETESİ

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: