'ONU HALA SEVİYORUM'

Armağan Uzun, katıldığı bir programda gözyaşları içinde Ersoy'u hala sevdiğini söyledi.

Magazin

'ONU HALA SEVİYORUM' Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un boşanma arifesinde olduğu İzmirli Armağan Uzun, ayrılık sonrası konuk olduğu yerel Biz TV'deki Ömer Köroğlu'nun sunduğu 'Vesaire' programına katılarak suskunluğunu gözyaşlarıyla bozdu.

Pop Star Alaturka ikincisi ve Bülent Ersoy ile yaşadığı evlilikle adını duyuran Armağan Uzun, iki saat süren programda Ersoy'la yaşadığı ilişki ve evliliği hakkında açıklamalar yaptı. Pop Star Alaturka Yarışması öncesi asıl mesleğinin berberlik olduğunu belirten Armağan Uzun, "Torbalı'da kendi halinde bir berberdim. Yarışma sonrası makası ve usturayı elime almadım. Arkadaşlar ama yine de takılırdı. 'Tek bir perde sakal alsana esprisi'ni çok yaptılar. Nerden geldiğimi asla unutmadım. Berber çırağı Armağan'ı unutamam" dedi.

İzmir'de yerel yayın yapan televizyondaki programın sunucusu Ömer Köroğlu'nun Ahmet Selçuk İlkan'ın 'Gözlerin kal diyor, dudakların git' isimli şiirinde gözyaşlarını tutamayan Armağan Uzun'un stüdyoyu terk etmesi şaşkınlıkla izlendi. Kısa bir aradan sonra stüdyoya geri dönen Armağan Uzun, Bülent hanımla yaşadığı anları, yaşanmışlıkları unutmanın zor olduğunu ve onu özlediğini belirterek, "Gerçeklerden kaçmamak gerek. Bülent hanımın hayatına kattığı çok güzellikler oldu. Öğrendiğim her şey Bülent hanım sayesinde gerçekleşti. Bülent hanım sahne arkasında çok duygusal çok romantik ve sade yaşamayı seven biri" dedi.

Mutlu bir beraberlikleri olduğunu ve ilişkilerine nazar değmiş olabileceğini belirten Armağan Uzun, "Evliliğimiz çevre baskısı yaşadı. Evlendiğimize inananmayanlar bile oldu. Evlilik cüzdanımızı bile görmek istediler. Herkes 'Bu evlilik yürümez' dediği için yıpratma politikalarıyla yorulduk. Biz bu baskıyla mutlu olup evliliğimizi yürütemeyeceğiz diye boşanma kararı aldık. Bülent Ersoy'u halen seviyor ve özlüyorum" diye konuştu.

kelebek

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: