'ÖNÜME GELENLE BİRLİKTE OLMUYORUM'

Sadece 23 yaşında ve henüz 17 yaşındayken Avrupa’da isim yaptı Hadise. Kendini bildi bileli müzikle iç içe yaşadığını söylüyor ve bu durumdan hiç pişmanlık duymamış.

Magazin

'ÖNÜME GELENLE BİRLİKTE OLMUYORUM' Kendisini bir müzik virtüözü olarak tanımlamasa da “Müzik benim hayatım” diyerek tutkusunu ortaya koyuyor. En nefret ettiği şey ise kendisinden daha önce star olmuş bir ismin kopyası olarak lanse edilmesi. “Bana asla Belçikalı Beyoncé demeyin. Kimse bir Amerikan prodüksiyonunun ucuz bir kopyasına değer vermez” diyerek net tavrını koyuyor. Zaten yeni albümündeki 17 şarkının 14’ünün sözünü ve müziğini yazarak yaratıcılığını da gösteriyor.

Türk ezgilerini kullanmak istiyor, sahnede binlerce kişinin önündeyken sadece sesine güvenmek onu kesmiyor. Danslarıyla, şovlarıyla sahneyi dolduruyor. Seyirci ona enerji veriyor ve o da karşılığını fazlasıyla sunuyor. Özellikle Türkiye’deki konserleri gerçek bir parti havasında geçiyor. Seksi görüntüleriyle içimizi ısıtan klibi ise en çok izlenenler arasında. Sezen Aksu’nun sözlerini yazdığı ‘Deli Oğlan’, televizyonda, gece kulüplerinde, her yerde…

-Seninle ilgili en büyük yanılgı nedir?

Magazinsel olarak bakılırsa her önüme gelenle birlikteymişim gibi yazılıyor olmam. Bu gerçekten büyük bir yanılgı ve hayli komik. Diğer taraftan kendimle ilgili yanılacak ve yanıltacak ölçüde bir durum asla söz konusu olamaz. Bu konuda son derece hassasım.

-Belçika’da değil de Türkiye’de yetişseydin ne değişirdi?

Galiba hiçbir şey değişmezdi. Çünkü ben zaten neysem oyum.

-Sitende ‘Türkiye modern bir ülke’ diyorsun. Göründüğü kadar pembe bir tablo mu Türkiye’ninki sence?

Tablonun ne kadar pembe olduğu biraz da sizin nereden ve nasıl baktığınıza bağlı. Ben Türkiye’ye sevgi, sadakat ve hasretle bakıyorum. O yüzden benim baktığım yerden ülkem harika görünüyor.

-10 sene sonra kendini nerede görüyorsun?

10 sene sonra kendimi ‘layık olduğum yerde’ görüyorum.

-A Good Kiss… Senin unutamadığın bir öpücük var mı?

İlk öpücük herkes için çok özeldir. Bu benim için de geçerli. Ama bende saklı kalsın. Çok özel ve tatlıydı. Bunu diyebilirim sadece.

-Genel olarak bir erkekte en nefret ettiğin özellik ne olabilir?

Kaprissiz olmaları, her şeyi kabul etmeleri ve sevgilisini annesinin yanında koruyamaması.

-Seni şu an (tam da soruyu okuduğun şu an) ne duymak heyecanlandırır?

1 saat sonra sahneye çıkmalıyım. Ve heyecandan ölüyorum zaten.
Akşam
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: