Önümüzdeki hafta 3 yeni program başlayacak!

Star TV, 11 Şubat Pazartesi günü üç yeni yapımı ekrana getiriyor: “Sevgili Dünürüm”, “Film Gibi” ve “Fırıldak Ailesi”

Magazin

Önümüzdeki hafta 3 yeni program başlayacak! Çiftlerin evlilik hayallerini gerçeğe çeviren programı “Sevgili Dünürüm” 13:00’de, Deniz Uğur’un sunacağı “Film Gibi” 14:30’da, Türkiye’nin yetişkinler için yapılan ilk animasyon dizisi “Fırıldak Ailesi” 23:30’da başlayacak.

Hafta içi her gün 13:00’de ekrana gelecek Sevgili Dünürüm’de İki dünür evlatlarının düğün organizasyonunu gönüllerince planlamak için tatlı bir rekabete girecek, kaybeden anne ise diğerinin yardımcısı olacak, ‘sevgili dünürü’nün isteklerini yerine getirecek.

Film Gibi, Deniz Uğur’la geri dönüyor

İlk bölümü 1992 yılında Hollanda’da yayınlanan, halen ülkenin en çok izlenen günlük şovuna dönüşen her bölümü 2 milyonu aşkın izleyiciye ulaşarak birçok televizyon programına ilham kaynağı olan, “Film gibi” yeni bölümleriyle hafta içi her gün yayınlanacak.

Bu aile çok fırıldak!

Ekranların büyükler için yapılan ilk çizgi dizisi Fırıldak Ailesi, Pazartesi 23:30’da Star’da ilk bölümü yayınlanacak.
Bu çılgın aileyi Demet Akbağ, Bülent Kayabaş başta olmak üzere ünlü isimler seslendiriyor. Fırıldak Aile’ne Varol Yaşaroğlu hayat verirken, senaryosunu ise ünlü senarist Coşkun Irmak kaleme almış.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: