Onunla evliyim ama başkasından hamileyim!

Bebeğinin cinsiyetini öğrenen Kardashian, resmi olarak hala evli olduğu eşi Kris Humphries'ten boşanamamanın hüznünü yaşadı

Dünya Magazin

Onunla evliyim ama başkasından hamileyim! TV yıldızı Kim Kardashian belki de hayatının en karmaşık dönemini yaşıyor.Sevgilisi Kanye West'ten hamile olan Kardashian önceki gün tekrar doktora gitti ve bebeğinin cinsiyetini kesin olarak öğrendi.

Bir kız bebek dünyaya getirecek olan Kardashian, bunun mutluluğunu yaşarken bir yandan da resmi olarak hala evli olduğu eşi Kris Humphries'ten boşanamamanın hüznünü yaşadı. Kardashian'ın ailesiyle birlikte kamera karşısına geçtiği Keeping Up With Kardashians adlı programın yeni bölümünde ekrana gelecek.Kim Kardashian bebeğin cinsiyetini öğrendiğinde sevince boğuldu. "Kanye hep bir kızı olsun istiyordu. Onun istediği tam olarak da bu" dedi.

Ancak Kardashian kameralar karşısında kısa süre evli kaldığı Kris Hupmhries'ten boşanma sürecini anlatırken gözyaşlarına boğuldu. 72 gün evli kalığı eski eşinden boşanamamasının kendisini sıkıntıya soktuğunu dile getirdi.
Kardahian'ı yaşadığı bu süreçte ailesi hiç yalnız bırakmıyor.

Kim Kardashian, sevgilisi Kanye West'in bebeğin cinsiyetini öğrenmek istemediğini bunun son ana kadar bir sürpriz olarak kalmasını arzu ettiğini açıklamıştı.

foto

foto
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: