Onur Büyüktopçu: Para karşılığı biriyle evlenmeyi düşündüm!

Sunucu ve oyuncu Onur Büyüktopçu, Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. Öğrenciyken bir dönem İngiltere’de yaşayan Onur Büyüktopçu, orada kalmak için para karşılığı birisiyle evlenmeyi düşündüğünü canlı yayında itiraf etti.

Magazin

Onur Büyüktopçu: Para karşılığı biriyle evlenmeyi düşündüm! 'Kiralık Aşk' dizisiyle adını duyuran ardından da sunduğu 'Yemekteyiz' programıyla şöhretine şöhret katan Onur Büyüktopçu'dan şaşırtan bir itiraf geldi. Kanal D'nin magazin programı '2. Sayfa'ya konuk olan oyuncu, "İngiltere’de yaşarken orada kalmak için ‘şansımı deneyeyim burada kalayım’ diye düşündüm ama olmadı.

Bir dönem araştırdım bu işleri ama beni alan çıkmadı. Bu işler yurt dışında böyle. Orada kaldıkça belli bir süre sonra; ‘ben sana para vereyim benimle evlen, ben de burada oturma ve çalışma izini alayım para kazanayım’ diye düşünüyorsun. Kimseye bu teklifi yapmadım ama araştırdım, sonra düşündüm bana göre bir iş olmadığını anladım.

Çünkü evlenince 5-6 ay aynı evde yaşamak gerekiyormuş. ‘Hani evlendim, oturum izni aldım sen yoluna ben yoluma’ diye bir şey yok, ben de vazgeçtim" ifadelerini kullandı.

Şantajcısı en yakın arkadaşı çıktı!

Şantajcısı en yakın arkadaşı çıktı!Onur Büyüktopçu: Tacize uğradım!...

Onur Büyüktopçu: Tacize uğradım!...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: