Onur Büyüktopçu: Tacize uğradım!...

TV 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programının sunucusu Onur Büyüktopçu programda tacize uğradığını açıkladı.

Magazin

Onur Büyüktopçu: Tacize uğradım!... Onur Büyüktopçu bir kadın hayranının tacizine uğradığını açıkladı. Olay 3 yıl önce bir tatil mekanında üstü çıplak olarak güneşlenirken yaşanmış. Onur Büyüktopçu 'cinsel' taciz konusu açılınca yaşadığı olayı 'oramı buramı mıncıkladı' diyerek şaşırtan tacizi anlattı.

Olay 2 - 3 yıl önce bir tatil beldesinde yaşanmış. Üstünü çıkarıp altındaki şortuyla güneşlenen Onur Büyüktopçu 'yarı çıplak' uzanmış güneşin tadını çıkarırken bir anda orasının burasının mıncıklanması ile yerinden sıçramış. 'Bir kadın tarafından tacize uğradım' diyen Onur Büyüktopçu 'her yerime vücuduma dokunuyor oramı buramı mıncıklıyordu" dedi.

Onur Büyüktopçu yarışmacıyı programdan kovdu!

Onur Büyüktopçu yarışmacıyı programdan kovdu!"Kimsenin benim vücuduma dokunma hakkı yok" diyen Onur Büyüktopçu yaşadığı tacizi şu sözlerle anlattı:

"Üstüm çıplak altımda şort var. Güneşlenmişim. Bir tane biri geldi. Ben herhalde arkadaşım şaka yapacak sandım. Bir tane hanımefendi diyeceğim ama hanımefendi de değil. Oramı buramı mıncıklıyor. Kalktım hemen gözüm kapalı. Ayy koriş dedi ben seni çok seviyorum. Dedim hanımefendi ne yapıyorsunuz?

Ben orada güneşlenen bir insanım. Bu bir tacizdir. yapamazsınız öyle bir şey. Beni ekranda çok sempatik bulabilirsiniz. Ama böyle bir hakkı yok. Benim vücuduma dokunma hakkınız yok. Hiç kimsenin yok. Ben çok sinirlendim.

Oradaki görevliye seslendim. Dedim ki şu hanımfendiyi alın buradan. Mahkemeye versem tacizden kazanırım. Bir de bu ünlü işte burnu havada diyorlar. Ben bir hanımefendiye yapsam orasını burasını mıncıklasam döverler beni."

Video yüklenemedi...Onur Büyüktopçu'ya özel kutlama

Onur Büyüktopçu'ya özel kutlama

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: