ONUR ŞAN DA HIZLI ÇIKTI!

Seda Sayan'ın eşi Onur Şan'ın daha önce Asuman Krause ile de aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Magazin

ONUR ŞAN DA HIZLI ÇIKTI! Onur Şan'ın Seda Sayan'la adı anılmaya başlamadan önce Bergüzar Korel'le birlikte olduğunu ilk önce gecce.com'dan okumuştunuz.. Şan'ın şimdi de eskiden Asuman Krause'yle aşk yaşadığı ortaya çıktı..

Seda Sayan'ın altıncı eşi Onur Şan, müzik piyasasına girdiği günden beri saman altından su yürütmüş! Bugüne kadar yaşadığı hiçbir ilişkisiyle gündeme gelmeyen genç şarkıcı, meğer magazin dünyasının hızlı çapkınlarındanmış.

YAYINDA TANIŞMIŞLAR

Seda Sayan'dan önce 'Binbir Gecce'nin yıldız oyuncusu Bergüzar Korel'le aşk yaşadığı söylenen Onur Şan'ın Bergüzar'dan sonra yine ünlü bir güzelle beraber olduğu ortaya çıktı. Meğer genç şarkıcı, Asuman Krause'yle sabah programı yaptığı sırada tanışmış. Asuman ile Onur, yayında başlayan arkadaşlıklarını kısa sürede aşka dönüştürmüş.

AŞIK OLDU, BIRAKTI!

Asuman ile Onur Şan'ın ilişkisi birkaç ay sürmüş. Çift, beraberliklerini medyadan uzak tutmak için de basının boy göstermediği mekanlarda buluşmuş. Asuman'dan sonra Mine adlı bir kızla birlikte olan Onur Şan, Seda Sayan'a aşık olunca Mine'yi terk etmiş.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: