Onur Saylak ile sevgilisi el ele!

Onur Saylak ile iletişim danışmanı sevgilisi Gözde Yılmaz ilk kez el ele poz verdi.

Magazin

Onur Saylak ile sevgilisi el ele! Cansu Dere ile Haluk Bilginer'in başrollerinde yer aldığı "Şahsiyet" dizisi görücüye çıktı. Dizi oyuncuları ve set ekibi ilk bölümü hep beraber izledi. Dizinin yönetmeni Onur Saylak gecceye sevgilisi Gözde Yılmaz ile katıldı. Çift burada ilk kez el ele magazincilere poz verdi.

Haluk Bilginer, puhutv’de yayınlanan dizi için “Gelecek artık internette. 170 dakika dizi mi olur” dedi.

Aynı dizide buluştular!

Aynı dizide buluştular!



ŞAHSİYET'İN KONUSU ŞÖYLE:

65 yaşındaki adli katip memurluğundan emekli olan Agah (Haluk Bilginer) ilecinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra'nın (Cansu Dere) kesişen yolları, heyecan dolu bir hikaye olarak karşımıza çıkacak. Peki, Agâh ve Nevra'nın adım adım birbirlerine yaklaşmaları sadece bir tesadüf mü yoksa büyük bir bulmacanın eksik bir parçası mı?

Cansu Dere'nin 'Şahsiyet'i!

Cansu Dere'nin 'Şahsiyet'i!




Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul'un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu'nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir. Agâh'ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır.

Şahsiyet dizisinden ilk fotoğraf geldi!

Şahsiyet dizisinden ilk fotoğraf geldi!




Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder. Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir. Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra, üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâh'ın aldığı cinayet kararı, Nevra'nın hayatını da tamamen değiştirecektir.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: