Onur Saylak neden 'Vatanım Sensin'den ayrıldı?

Onur Saylak, Vatanım Sensin'in Tevfik'i olarak kariyerindeki zirveyi görmüştü. Onur Saylak son olarak 'Daha' filminde il yönetmenlik tecrübesini yaşamıştı. Dijital ortamda yayınlanacak olan yeni dizisinde hem başrol hem de yönetmen koltuğunda göreceğimiz Saylak, 'Vatanım Sensin'e veda etmeyeceğini söylemişti.

Dizi Galeri

Onur Saylak neden 'Vatanım Sensin'den ayrıldı? Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Vatanım Sensin’in dün yayınlanan 42. bölümünde Cevdet, Tevfik’i vurarak öldürdü. Dizinin ilk bölümünden beri başrolde oynayan Onur Saylak, 42. bölümde veda etmiş oldu.

Onur Saylak, yakında Puhu TV’de başlayacak olan Şahsiyet dizisinde hem yönetmenlik yapacak, hem de başrolde oynayacak. Başarılı oyuncu yeni projesi nedeniyle Vatanım Sensin’e veda etti.

Ancak kafaları karıştıran bir başka detay akıllara geldi. Onur Saylak, geçtiğimiz hafta ayak üstü kendisine sorulan diziden ayrılacağı yönündeki iddiaları yalanlayarak, devam edeceğini söylemişti. Anlaşılan ünlü oyuncu izleyenlerin merakı bozulmasın diye bu şekilde konuşmuş.

İşte o anlar...

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: