Onur Ünlü ile Hazar Ergüçlü birlikte görüntülendi! Ayrılık iddiaları asılsız çıktı!

Beraberlikleri haftalardır konuşulan ama basından ısrarla kaçan Onur Ünlü ile Hazar Ergüçlü, önceki akşam Karaköy’de görüntülendi. Flaşlar patlayınca ikilinin keyfi kaçtı.

Magazin

Onur Ünlü ile Hazar Ergüçlü birlikte görüntülendi! Ayrılık iddiaları asılsız çıktı! Yönetmen Onur Ünlü ile oyuncu Hazar Ergüçlü’nün birlikte olduğu yönündeki haberler haftalar önce basına yansımıştı. Çok geçmeden ayrıldıkları dedikoduları çıksa da çiftin Asmalımescit’teki bir mekanda buluşup geç saatlere kadar eğlenmesi o iddiaları asılsız çıkarmıştı. Ünlü ile Ergüçlü önceki akşam da Karaköy'deydi ve bu kez yan yana görüntülenmekten kaçamadı. İçeride keyifli bir şekilde otururken patlayan flaşlar, sinirleri gerdi. İkili görüntülendiğini anlayınca yüksek sesle konuşmaya başladı. Tartışma olarak yorumlanan o diyalog uzun sürmedi, Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü birbirlerinin kulağına eğilerek konuşmaya o şekilde devam etti. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: