Ö.OZAN, ÇOCUKLAR DUYMASIN'A MI DÖNÜYOR

Komiser Hüsnü, Light Selami rolüne geri dönecek mi ?

Magazin

Ö.OZAN, ÇOCUKLAR DUYMASIN'A MI DÖNÜYOR 31 Ocak'ta vizyona girecek olan Arka Sokaklar dizisinin yönetmeni Orhan Oğuz'un yönettiği Ertan Saban, İlker İnanoğlu, Nilüfer Açıkalın, Luran Ahmeti, Ayberk Koçar, Mehmet Esen'in başrollerini paylaştığı ”Haydi Bre” filmin galası dün gece yapıldı.

Özgür Ozan'da dizisinin yönetmenini bu mutlu gününde yanlız bırakmayanlar arasındaydı. Her galada mutlaka boy gösteren başarılı oyuncu bu durumuda kendisi de kabul etti ve ” Galadan galaya koşuyorum” dedi. Haydi Bre filminin kamera önü ve arkası ekibinin, arkadaşları olduğunu söyleyen Ozan, yönetmenine övgüler yağdırmayıda ihmal etmedi.

Arka Sokaklar dizisinin 5.sezonuna girdiğini söyleyen usta oyuncu eleştirilere aldırış etmeden ”Bir sezon daha gitsin ne olucak”diyerek dizinin bitmesini istemediğini belirtti. Çocuklar Duymasın ekibinin tekrar bir araya gelmesiyle Ligt Selami'de geri gelecek mi sorularına neden olan Arka Sokaklar dizisinin Komiser Hüsnü'sü ”Ne olacak bilemem iki iş aynı anda gider mi onu da bilemem, bütün kadro var Selami yok.” diyerek Çocuklar Duymasın dizi ekibine resmen göz kırpmış oldu.
Setarkasi.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: