Openhaus 1 yaşında!

Türkiye’de alışılmışın dışında, yepyeni bir konseptle Nişantaşı’nda hayat bulan Openhaus, Kasım ayında 1.yılını geride bırakarak yepyeni yılına adım atıyor.

Yaşam

Openhaus 1 yaşında! Openhaus 1 yıldır şehrin tam merkezinde, Nişantaşı’nın en ikonik noktasında, Valikonağı ve Abdi İpekçi Caddelerinin tam kesiştiği noktada moda, lezzet, dekorasyon ve sanatı ezber bozan bir deneyimle sunmaya devam ediyor.

Kasım 2018’de 26 marka ile başladığı yolda şu an 71 markaya ulaşan Openhaus, Türkiye’nin önde gelen markalarının kalbi haline geldi.


TOHUM OTİZM İŞBİRLİĞİ İLE ORANGE CORNER

1. Yılı vesilesi ile Openhaus, iyilikler tasarlama amacıyla Tohum Otizm ile işbirliğine imza attı. Paylaşmanın enerjisine ve gücüne inanan Openhaus, hem bugüne kadar Openhaus çatısı altında toplanmış hem de sadece bu güzel amaca destek olmak isteyen markalar ile birlikte ‘’Orange Corner’’ adını verdiği köşesinde farklı sektörlere ait ürünler satıyor olacak. Mağaza içerisinde yer alacak ‘’Orange Corner’’ standında, markalar koleksiyonlarına ait koyacağı bir ürününün gelirini

“Tohum Otizm Vakfı Eğitim Burs Fonu”na bağışlayacaklar.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: