OPRAH WINFREY'İN TÜRK MERAKI!

Amerikalı talk show kraliçesi Oprah Winfrey, internet sitesi ve facebook sayfasından Türkiye’ye seslendi.

Magazin

OPRAH WINFREY'İN TÜRK MERAKI! Türk insanından kendilerini anlatmasını isteyen Winfrey şöyle bir not bıraktı; "Türkiye'de mi yaşıyorsunuz? Sizi merak ediyoruz! Türkiye'de tipik bir ailenin hayatının nasıl olduğunu ve ABD'de yaşayanlardan ne kadar farklı olduğunu merak ediyoruz. Çalışan ebeveynler misiniz? İki ebeveyn de çalışıyor mu? Kaç çocuğunuz var? Günlük rutininiz nedir? Akşam yemeğinde aileniz genelde ne yer? Hayatınızın tipik bir Amerikalı aileden ne kadar farklı olduğunu düşünüyorsunuz? Lütfen bize ailenizi anlatın. Sizden haber bekliyoruz. Lütfen sadece uluslararası televizyona çıkmak istiyorsanız cevap verin. Ailenizin fotoğrafını da ekleyin! Teşekkürler!"

TÜRKİYE'DE PROGRAM YAPAR MI?
Winfrey'nin bu çağrısı akıllara 'Türkiye hakkında program mı yapacak' sorusunu getirdi. Televizyon dünyasının en çok kazanan ismi olan Winfrey, 2009 yılında çalışanları ve ailelerinden oluşan 600 kişilik bir ekiple Türkiye'ye gelmişti. Yakın arkadaşı Dr. Mehmet Öz'ün önerisi üzerine gelen Winfrey, Türkiye'ye hayran kaldığını söylemiş ve gezisini bir hafta daha uzatmıştı. Önce Efes'e giden Winfrey, İstanbul'da Çırağan Sarayı'nda parti vermişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: