Optimus size cilt kalitenizi ve sağlığını geri kazandırıyor

İtalyan menşeli marka RENOVASY cilt onarım sistemi ve Somon DNA Aşısı Pİ SYSTEM cilt sorunlarınıza dermatolojide yepyeni bir yaklaşım sunuyor.

Kadın

Optimus size cilt kalitenizi ve sağlığını geri kazandırıyor Cilt İksiri RENOVASY kişiye özel cilt sorunlarına çözüm sunan cilt yenileme sistemidir.

Renovasy Biyodinamik Cilt Onarım Sistemi, leke tedavisi, kılcal damar tedavisi, kırışıklık tedavisinde kişiye ağrı sızı yaşatmadan, yarım saatlik bir uygulamadan sonra sağlığına kavuşmuş , ışıltılı bir cilt sunar. Gözle görülür bir farkla, sosyal hayata katılma lüksünü yaşarsınız.

Cilt kalitesini arttıran, ifadeyi bozmadan görünür gençliği koruyan Pİ System artık Türkiye'de!

Somon DNA aşısı, Pİ System zamanı durdurmaz ama geriye alabilir!!!

Stres, çevresel faktörler, zamanla cilt kalitesini etkiler. Cildin kollajen ve elastikiyet kaybını arttırır.

Cilt sıkılaşır, nem dengesi düzelir ve güçlenir. Deri altına enjekte edilerek uygulanan bu sistem yüz, boyun, dekolte, gözaltı, hormonal saç dökülmesi alanında, çatlak ve sarkmalarda önerilen protokol uygulandığında cilt elastikiyetine ve parlaklığına kavuşur, pürüzsüzleşir, eski formuna kavuşur.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: