ÖPÜCÜK YAĞMURUNA TUTTU

Tarkan, sevgilisi Bilge Öztürk'e sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi. Megastar, partide sevgilisini öpücük yağmuruna tuttu..

Magazin

ÖPÜCÜK YAĞMURUNA TUTTU Sevgilisinin 30. doğum gününü, Taksim'de yakın dostlarıyla birlikte kutlayan Tarkan, evlilik yaşının geldiğini belirterek, 'Ben de 35 yaşındayım. Evlenmek gibi bir düşüncemiz yok ama tabi ki herkes gibi ben de evlenmek ve bir çocuk sahibi olmak istiyorum' diye konuştu.

Sevgilisine aldığı hediyeyi açıklamak istemeyen Tarkan, 'Bilge 30 yaşına girdiği için mekanın her yerine 30 rakamını yazdırdım. Ancak kendisi 30 yaşına istemeyerek girdiği için bana biraz bozuldu' şeklinde konuştu.

Mekan çıkışı sevgilisini öperek yeni yaşını kutlayan Megastar, Sevgililer Günü'nü New York'ta sevgilisiyle baş başa kutlayacağını söyledi.

Objektiflere mutluluk pozu veren sevgililerden Bilge Öztürk, elindeki doğum günü balonlarını arabaya binerken gökyüzüne bırakarak, yeni yaşının sağlık ve mutluluk getirmesini diledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: