ÖPÜŞME SAHNESİ OLAY YARATTI!

Henüz 17 yaşındaki genç oyuncunun bu sahnesi olay yarattı!

Magazin

ÖPÜŞME SAHNESİ OLAY YARATTI!
Geçen yıl henüz 16 yaşındayken Vanity Fair dergisine verdiği yarı çıplak poz nedeniyle eleştirilen Miley Cyrus yine bir tartışmanın merkezinde yer alıyor. Nedeni ise başrollerinden birini üstlendiği The Last Song adlı filmde rol arkadaşı Liam Hemsworth ile birlikte yer aldığı denizde öpüşme sahnesi.


Bazı magazin siteleri Cyrus'ın üzerinde ıslak bir giysiyle uzun uzun öpüştügü bu sahnenin henüz 17 yaşındaki bir yıldız için fazla ateşli olduğunu ileri sürerek "Bu öpücük masum bir ilk aşk öpücüğünden çok fazlası" yorumunu yaptı. Bazı sitelerde de çok daha sert bir eleştiri getirerek "Bütün bu görüntüler "soft porno"yu çağrıştırıyor denildi.


Yönetmenliğini Julie Anne Robinson'ın üstlendiği The Last Song (Son Şarkı) tuhaf bir adam olan babasının yanına yaz tatilini geçirmeye gönderilen genç ve asi bir kızın öyküsü üzerine kurulu. Filmin ana teması ise ilk aşk heyecanı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: