Orhan Gencebay da 'Beni Böyle Sev' hayranı

Pazartesi akşamları TRT 1 ekranında milyonların sevgilisi haline gelen ve yılın dizisi olarak birçok ödül alan Beni Böyle Sev’in hayranları arasına Orhan Gencebay da katıldı.

Magazin

Orhan Gencebay da 'Beni Böyle Sev' hayranı Orhan Gencebay’ın milyonlar satan “beni Böyle Sev” şarkısından isim babalığını yaptığı ve jeneriğini süslediği dizinin sürekli takipçisi olduğunu söyleyen Gencebay “yakında bu dizinin hayranlarına sürprizim var” dedi.

Geçtiğimiz akşam yapılan Moon Life dergisi ödül töreninde “Yılın en İyi Gençlik Dizisi” ödülünü alan Beni Böyle Sev’e ödülü Orhan Gencebay sundu.

Yapımcı Çağrı ve Başak Bingüller, Oyuncular Alper Saldıran ve Zeynep Çamcı’nın ödül almak için sahneye davet edilmesinden sonra ödülü sunmak üzere Orhan Gencebay’ın sahneye davet edilmesiyle büyük bir heyecan yaşandı.

Ayrıca gecenin diğer süprizi rahmetli Osman Yağmurdereli’nin anılmasıydı.Bu sırada duygulu anlar yaşandı. Yapımcıları ve oyuncuları tek tek tebrik eden Orhan Gencebay “dizinin ilk tanıtım fragmanından itibaren her Pazartesi akşamı Sevim hanımla birlikte sıkı takipçisi olduk. Bugün onları ödüllendirmek bana nasip olduğu için çok mutlu oldum. Yakında bu dizinin oyuncularına ve hayranlarına bir sürprizim olacak. Sete hanımla birlikte bir baskın yapmayı gitmişken de bir bölümde konuk olmayı planlıyoruz dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: