ORHAN GENCEBAY'DAN BÜLENT ERSOY'A TAM NOT!

Orhan Gencebay, 'Bir Teselli Ver' şarkısını albümünde okuyan Bülent Ersoy'un yorumunu çok beğendi: Bülent Hanım son noktayı koydu!

Magazin

ORHAN GENCEBAY'DAN BÜLENT ERSOY'A TAM NOT! Dokuz yıl aradan sonra çıkardığı 'Aşktan Sabıkalı' adlı albümünde, Orhan Gencebay'ın yıllardır dillerden düşmeyen 'Bir Teselli Ver' şarkısını da yorumlayan Bülent Ersoy; Gencebay'dan tam not aldı. Daha önce defalarca yorumlanan şarkı için övgü dolu sözler söyleyen Orhan Gencebay, albümün tamamını çok beğendiğini ve bu aralar sürekli dinlediğini belirtti.

Ünlü sanatçı, Ersoy'un kendine has yorumunu çok sevdiğini de sözlerine ekledi: "Bülent Hanım çok özel bir sanatçı ve çok özel bir insandır. Benim 'Bir Teselli Ver'imi kimsenin yorumlamadığı bir güzellikte yorumladı ve son noktayı koydu." Gencebay, Diva'nın uzun aradan sonra çıkardığı albümünde şarkısının bulunmasından da çok mutlu olduğunu söyledi. Albümünün Tarkan'la düet yaptığı 'Bir Ben Bir Allah Biliyor' adlı çıkış parçası ile radyolarda en çok istek alan isimlerden biri olan Bülent Ersoy, albümdeki üç cover'a da dinleyicinin gereken değeri vereceğine inandığını belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: