Orhan Gencebay'ın sağlık durumu nasıl?

Anjiyo işlemi gerçekleştirilen Orhan Gencebay'ın sağlık durumu ile ilgili eşi Sevim Emre, Gecce.com'a açıklamalarda bulundu. "Hastanedeyiz ama yoğun bakımda değiliz" diyen Emre, Orhan Baba'nın sağlık durumunun iyi olduğunu müjdeledi. Biz de Gecce.com olarak usta sanatçıya acil şifalar diliyoruz.

Magazin

Orhan Gencebay'ın sağlık durumu nasıl? Müziğin önde gelen isimlerinden Orhan Gencebay'a göğüs ağrısı şikayetiyle kaldırıldığı özel hastanede anjiyo yapıldı. Sanatçının yoğun bakımda olduğu iddia ediliyordu. Gencebay'ın hayat arkadaşı Sevim Emre, son durumu ile ilgili Gecce.com'a açıklamalarda bulundu:

"Damar tıkanıklığı vardı. Doktorlar anjiyo yapılması gerektiğini söyledi. Anjio esnasında tansiyonu sıfıra düşmüş, nabız atışları hızlanmış. Çok büyük bir badire atlattık. Allah sevenlerine bağışladı. Şu an durumu iyi. Hastanedeyiz ama yoğun bakımda değiliz. Doktorlarımız Servet Öztürk ve Deniz Şener çok yardımcı oldular. Arayan soran tüm gönül dostlarımıza çok teşekkür ediyorum."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: