ÖRNEK DAVRANIŞ

Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti örnek olmaya devam ediyor...

Magazin

ÖRNEK DAVRANIŞ ACEV Çocuk Karnavalı'na katılan ünlü çift, çocuklara desteklerini sürdürüyor. Ayakligazete.com'un haberine göre, Demet Şener etkinliğin önemiyle ilgili olarak, "AÇEV'in bu organizasyonunda toplanan para çocukların okul öncesi eğitimi için, yani 3 yaşından 6 yaşına kadar olan, aslında çok önemli olan bir eğitime gidecek. Bu hakka sahip olamayan çok fazla çocuk var. Bir nebze bizim de bu işte bir tuzumuz olduysa ne mutlu bize. O yüzden büyük bir gururla ve gönül rahatlığıyla böyle yardımlarda bulunuyoruz" diye konuştu.

"Rol model olmaya devam edeceğiz"

Ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay ise çocuklara ve gençlere spor yapma tutkusunu aşılamaya çalıştığını belirterek, "Çocukları eğlendirerek onlara katkı sağlamaya çalışacağız. Günümüzde gençler sporu çok seviyorlar, spor yapmayı onların hayatına sokabilirsek spor kültürünü, spor disiplinini paylaşma duygusunu onlara genç yaşlarda yerleştirebilirsek ileride onların hayatlarına çok büyük katkılar sağlayacaktır diye düşünüyorum. Bu anlamda gerek sporcuların gerek spor kulüplerinin çocukların hayatında çok büyük önemi var, onları rol model olarak kabul ediyorlar. Biz de onlara elimizden geldiğince örnek olmaya, destek olmaya özen gösteriyoruz" diye belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: