ORNELLA'NIN 'SÜPER EĞLENDİM' ÖPÜCÜĞÜ

80'li yıllara damga vuran İtalyan sinemasının seksi yıldızı Ornella Muti, İstanbul'a geldi. Al Jamal'da dansöz oynatan Muti, sevgilisiyle öpüşürken yakalandı.

Magazin

ORNELLA'NIN 'SÜPER EĞLENDİM' ÖPÜCÜĞÜ Dünyaca ünlü İtalyan aktris Ornella Muti, önceki gün tatil için sevgilisi Fabrice Kerherve ile İstanbul'a geldi. 54 yaşında olmasına rağmen güzelliği ve düzgün fiziğiyle dikkati çeken Muti, ayağının tozuyla İstanbul gecelerinde boy gösterdi. İtalyan yıldız, gözde gece kulübü Al Jamal'da sevgilisi Fabrice ile eğlendi. Oryantallere alkışlarıyla eşlik eden Muti, masadaki Türk mezelerini silip süpürdü, ikinci kez çiğ köfte ve şakşuka siparişi verdi.

Ornella Muti, ikram edilen damla sakız aromalı Türk kahvesine bayıldı. Muti, bu kahveden yarım kilo istemeyi de ihmal etmedi. 'Süper eğlendim. Hayatımdaki en değişik gecelerden birini yaşadım' diyen Muti, arabada sevgilisiyle öpüşürken objektiflere takıldı..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: