'ORTALIK MAGANDA KAYNIYOR'

Mehmet Ali Erbil, ' Korumam da korkutmak amacıyla yere ateş etmiş. Ortalık maganda kaynıyor' dedi.

Magazin

'ORTALIK MAGANDA KAYNIYOR' Mehmet Ali Erbil, önceki gün oğlu, kayınvalidesi ve baldızının da içinde bulunduğu araca çarpan şoförün haksız olduğunu söyleyerek, 'Trafik kurallarına göre suçlu olmalarına rağmen ellerinde levyelerle bizim araca saldırmışlar. Korumam da korkutmak amacıyla yere ateş etmiş. Seken kurşun da o kişinin ayağını sıyırıp geçmiş. Olay bundan ibaret. Ortalık maganda kaynıyor' dedi.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, oğlu Ali Sadi, kayınvalidesi ve baldızının içinde bulunduğu BMW marka otomobile önden bir aracın çarptığını öğrenince korku dolu dakikalar geçirdi... Araçta bulunmadığını belirten Erbil, koruması ve şoförünün karşı tarafın araç şoförüyle önce sözlü tartıştığını ardından da tartışmanın meydan kavgasına dönüştüğünü belirterek, 'Ben tesadüfen oradan geçerken kendi aracımı tanıdım ve durdum. Ortalığı sakinleştirmeye çalıştım. Bugünkü gazetelerde 'vurun' diye emir verdiğim yazılmış. Çok üzüldüm. Ben böyle birisi miyim Allah aşkına' dedi...

Tıpkı yıllar öncesinde olduğu gibi İstanbul'da sokağa çıkmanın kabus haline geldiğini belirten Erbil, yaşadıklarını şöyle anlattı. 'Oğlum Ali Sadi, kayınvalidem ve baldızım, şoförüm ve korumamla birlikte çıktılar. Ben de onlardan 10 dakika sonra evden çıktım. Tam İstinye'den geçerken bizim aracın kaza yaptığını gördük, durduk. Baktım ki ortalık karışmış. Karşı tarafın şoforü bize önden vurmak üzereyken, bizim şoför direksiyonu kırınca o araç yandan bize çarpmış. Bunun üzerine iki araç soförleri önce sözlü tartışmışlar.

Karşı taraf trafik kurallarına göre suçlu olmasına rağmen inip, levye alıp bizim araca saldırmış. Tabii korumam da inerek kavgayı yatıştırmak için yere bir el ateş etmiş. Yerden seken kurşun da karşı taraftan birinin bacağını sıyırıp geçmiş. Olay bundan ibaret. Ben oraya geldiğimde çocuğumun ve ailemin derdindeydim. 'Vur' emrini benim verdiğimi söylüyorlar. Hiç böyle bir şey olabilir mi Allah aşkına. Ben böyle birisi miyim?' Korumasının emekli emniyet görevlisi olduğunu ve silah taşıma ruhsatı bulunduğunu belirten Erbil, 'Bu kişiler hem bizimkiler hem de karakolda polise darp yapmış. Benim korumalarımdan iki kişinin burnu kırıldı. Benim korumam ve şoförümün sadece ifadesi alındı' diye konuştu...

Ünlü şovmen, oğlu Ali Sadi ve ailesinin sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek,'Bizim oğlan biraz korkmuş tabii... Ama araba hastası olduğu için teyzesine dönüp, 'teyze, bize çarpan arabanın markası ne?' diye sormuş, çocuk işte' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: