OSCARLI YILDIZ SATILIĞA ÇIKARILDI

Slumdog Millionaire filminin çocuk yıldızı Rubina Ali, babası Rafiq Kureyşi tarafından 200 bin sterline evlatlık verilecek.Kureyşi, filmin yapımcılarının kendilerine maddi destek vermediğini ileri sürdü...

Magazin

Sekiz dalda Oscar alan Slumdog Millionaire (Çaylak Milyoner) filminin çocuk yıldızı Rubina Ali’nin babası tarafından evlatlık verileceği açıklandı. İngiliz News of The World gazetesinin haberine göre 1 milyon rupi olarak belirlenen evlatlık verme teklifinin 200 bin İngiliz Sterlini’ne karşılık geldiği açıklandı. Rubina'nın babası Rafiq Kureyşi madden çok zor durumda olan ailesini kurtarmak için kızını evlatlık vermek istediğini, evlatlık bedelini de kendisinin belirlediğini söyledi.

ALİ’YE PARA VERİLMEMİŞ

Baba Rafiq, kızının filmden para kazanamadığını, büyük şöhrete rağmen maddi sorunlarının devam ettiğini belirterek, ‘’Oscar kazanmış bir çocuğun babası olarak maddi durumumuzu düzeltecek bir karar vermek zorundaydım' dedi. Rafiq, ayrıca filmden milyon dolarlar kazanan Hollywood patronlarını da suçladı. Kardeşi Muhiddin ise “Şimdi özel bir çocuğa sahibiz, bu çocuk olağan bir çocuk değil, Oscarlı bir çocuk” açıklaması yaparak evlatlık edinmek isteyecek zenginlere mesaj gönderdi. Rubina Ali ise kendi hayatını anlatırken “Hala küçük bir evde kalıyoruz, örümcek ve hamamböceklerinden çok korkuyorum ama onlarla birlikte yaşıyorum” diyerek babasının verdiği karara saygılı olduğu izlenimi verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: