OSCARLI YILDIZLAR GELDİ

45. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin yıldızları, Antalya'da buluştu.

Magazin

OSCARLI YILDIZLAR GELDİ Önceki akşam gelen, Roman Polanski'nin 2002 yapımı 'The Pianist' (Piyanist) filminde sergilediği performansla Oscar kazanan Adrien Brody'ye dün de Uluslararası Venedik Film Festivali'nde Altın Aslan ödülü kazanan 'Güreşçi'yle 'en iyi erkek oyuncu' dalında Oscar'a aday gösterilen Mickey Rourke ve filmin diğer oyuncusu Marisa Tomei de katıldı. Antalya'ya son gelen isim ise, 1999 yılında rol aldığı 'Amerikan Güzeli' (American Beauty) filmiyle 'en iyi erkek oyuncu' Oscarı'nı kazanan Kevin Spacey oldu. Ünlü yıldızları kalacakları otelin girişinde festival başkanı Engin Yiğitgil ve 4. Uluslararası Avrasya Film Festivali Direktoru Esra Even tarafından karşıladı. Festival konuklarının alkışları arasında otele giren yıldızlar, gördükleri ilgiden çok memnun olduklarını dile getirdiler.

1995 yapımı Bryan Singer'ın yönettiği 'Olağan Şüpheliler'deki (The Usual Suspects) bir grup suçlu arasında en saf, en beceriksiz ve sakat 'Verbal' rolüyle tanınan Kevin Spacey, dün Antalya'ya geldi.

Romantik komedi filmlerinin masum güzeli olarak anılan Marisa Tomei, Altın Aslan ödüllü 'Güreşçi' (Wrestler) filminin 4. Uluslararası Avrasya Film Festivali'nde bugün yapılacak galasına katılacak.

Festival başkanı Engin Yiğitgil tarafından otel kapısında karşılanan Mickey Rourke, 4. Uluslararası Avrasya Film Festivali’nin konukları arasında. Rourke, bu yıl Oscar'ın en güçlü adayı olarak gösteriliyor.

Ünlü foto muhabiri annesi Sylvia Plachy ile Antalya'ya gelen Adrien Brody, son filmi 'Brothers Bloom'un (Bloom Kardeşler) gösterimine katılacak. Brody, şapkası, omuzlarına yaklaşan saçları ve uzamış sakalları ile dikkat çekti. Çantasını ve bu akşamki galada giyeceği smokini kendisi taşıyan ünlü yıldız, VIP araçla iki gün kalacağı Antalya'da konaklayacağı otele geçti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: