Osman Sınav: Furkan'a güveniyorum!

Best Model yarışmasıyla yıldızı parlayan Furkan Palalı, performansıyla ünlü yönetmen Osman Sınav’dan övgü aldı. Sınav, yeni dizisinde rol verdiği Palalı için “Hem çok yetenekli hem de çalışkan” dedi.

Magazin

Osman Sınav: Furkan'a güveniyorum! “Kızılelma” ile dizi setlerine dönen Osman Sınav, TRT için hazırladığı projenin başrolünü Furkan Palalı’ya emanet etti. Usta yönetmen, Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu gibi pek çok jönü dizi ve sinema sektörüne kazandıran Best Model yarışmasıyla yıldızı parlayan Palalı konusunda risk aldığını, ancak ona güveninin tam olduğunu söyledi:

Onun için yük benim için risk

“Furkan 2011 yılında Best Model of Turkey birincisiydi ve ‘Kızılelma’ onun ilk oyunculuk deneyimi. Başrol oyuncumun, Polat Alemdar, Kenan İmirzalıoğlu gibi isimlerle karşılaştırılacağını biliyordum. Bu durum Furkan için büyük bir yük, benim içinse tam anlamıyla riskti. Ancak Furkan’da çok iyi bir potansiyel var, zamanla çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Daha ilk bölümde çok güzel bir performans gösterdi. Best Model’de aldığı derecenin ya da yakışıklı olmasının benim için hiçbir önemi yok. Elbette izleyiciye güzel bir yüz sunmamız gerekiyor ama Furkan çok yetenekli ve çalışkan.”

Müge SERÇEK BİROĞLU / hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: