OTELDEN ÇIKMADILAR!

Fashionable İstanbul için Türkiye'ye gelen aktör Bruce Willis ve eşi gün boyunca geceliği 7500 euro olan suitten dışarı çıkmadı. İkili Acun Ilıcalı'nın yarışma programına katılacak

Magazin

OTELDEN ÇIKMADILAR! Bruce Willis ve eşi Emma Hemmings'in üç günlük İstanbul seyahatlerinin ikinci gününü otelden çıkmadan değerlendirdiler.

Fashionable İstanbul'a katılmak için gelen çift, Missoni defilesini izledikten sonra gece de Angelique'deki partiye katıldı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar burada eğlenen çift, daha sonra konaklayacakları gitti.

Burada geceliği 7500 euro olan bir suitte kalan çift, dün de gün boyu otelden çıkmadı. Akşam saatlerinde ise Acun Ilıcalı'nın programına katılmak için ilk kez otelden çıktı. Willis çifti, otelin 14'üncü katındaki odalarından sabah saatlerinde kahvaltı için çıktı ve 12. katta baş başa kahvaltı etti.

Çift öğle yemeği için de yine dışarı çıkmak yerine oteli tercih etti. Bruce Willis ile eşi öğleden sonra Acun Ilıcalı ile buluştu. "Var mısın Yok musun" programında 'Bir dilek Tut 'dernegi için yarışacak olan Emma Hemmings ile Willis'i otelde ziyaret eden Acun Ilıcalı "Bruce Willis Türkiye'nin tarihi hakkında oldukça bilgi sahibi. Çok sıcak kanlı ve alçak gönüllü bir insan. O kadar mütevazı ki bu kadarını açıkçası hiç beklemiyordum. Çok eski bir dostunuzla konuşuyor gibi oluyorsunuz. İstanbul'u çok büyülü bulduğunu söyledi" diye konuştu.

'EŞİNE ÂŞIK BİRİ'
Ilıcalı, Willis'in yarışmanın bir hayır kurumu için yapılmasından çok mutlu olduğunu söyleyerek " Bu onu inanılmaz mutlu etti. Eşi yarışacak, o programa katılacak Eşine çok âşık bir adam. Sürekli onun hayatında ne kadar önemli olduğunu söylüyor" diye konuştu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: