Otistik çocuğun yaşadığı dram beyazperdede!

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat ve Naz Elmas’ ın başrolünü oynadığı “Tut Yüreğimden Anne” filmi 16 Mart’ta vizyona girmeye hazırlanıyor.

Kültür-Sanat

Otistik çocuğun yaşadığı dram beyazperdede! Film büyük kardeşi ve babası tarafından kabullenilmeyen otistik bir çocuğun annesi ile yaşadığı dramı konu alıyor.

Yapımcılığını Joy PR’ın yaptığı hikayesi Yasemin Nak’a ait olan “Tut Yüreğimden Anne” filminin yönetmenliğini Bülent Aydoğan ve Burçin Aydın’ın yapıyor. Genel yönetmenliğini Korhan Bozkurt, senaryosunu Gökhan Alan’ın yazdığı türü dram olan filmin oyuncu kadrosunda Sermiyan Midyat, Naz Elmas, Levent İnanır, Janber Nak, Ela Şen, Cem Sultan Karabulut, Hilmi Erdem, Barış Küçükgüler, Melda Arat, Gül Karslı, Kahraman Sivri yer alıyor.

Anne Naz Elmas (Sibel) otistik kızı Ela Şen (Hazan) ’ı bir türlü kabullenmeyen eşi Sermiyan Midyat (Okan) ile büyük oğlu Janberk Nak (Yaman)’ı ikna etmek için büyük bir mücadele veriyor.

Yaşanmış bir hikayeden beyazperdeye uyarlanan filmde sorumsuz baba Okan’ı canlandıran ünlü oyuncu Sermiyan Midyat, “Sosyal sorumluluk projesi özelliği taşıyan bu film otistik çocukların yaşadıkları zorlukları beyazperdeye taşıyacak” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: